JA2: Vietnam SOG '69 PL jednak 10 marca

ProjektyPrzed 3 dniami oficjalnie zapowiedzieliśmy datę premiery polskiej wersji modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69 mówiąc, że data ta jest nieodwołalna. Niestety ale jednak odwołalna. Biorąc pod uwagę słowa niektórych fanów JA, iż data 5 marca nie jest trafiona, gdyż jest to poniedziałek, zdecydowaliśmy się na drastyczny krok przesunięcia daty premiery o 5 dni.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zmiana daty premiery da nam czas na lepsze przygotowanie. Tak więc datę premiery polonizacji oficjalnie zapowiadamy na 10 marca 2007r.!

Tym razem nie powiemy, że data jest nieodwołalna, ale jeśli nie dotrzymamy terminu będziecie mogli domagać się ujawnienia wszystkich naszych planów na nowe projekty :)

Kiedy premiera Vietnam SOG '69? - Dyskusja na forum
Brak komentarzy

Vietnam SOG '69 PL - Data premiery ustalona

ProjektyMamy wielką przyjemność poinformować, iż długo oczekiwane przez was spolszczenie modyfikacji Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69 jest już w fazie ostatnich poprawek! A skoro ostatnie poprawki to nie może obejść bez podania oficjalnej daty premiery o którą tyle nas wypytywaliście. Oficjalna data premiery polskiej wersji Vietnam SOG '69 została ustalona na 5 marca 2007r.!

Jest to data ostateczna i wszelkie opóźnienia są wykluczone. Z tej okazji na stronie Jagged Alliance Center, która cały czas nas wspierała, pojawił się licznik odliczający pozostały czas do premiery z dokładnością do 1s, znajdziecie go na prawym menu. Do czasu premiery ujawnimy wszystkie szczegóły nt. polskiej wersji tejże modyfikacji. Póki co - trzymajcie za nas kciuki i przygotujcie się na prawdziwy WIETNAM...

Kiedy premiera? - Dyskusja na forum
1 komentarz

Batman Returns...

InnePrzez ostatnie 3 lata światowa scena moderska nieco przyspieszyła a za razem przystopowała, a to za sprawą odejścia wielu znanych legend odpowiedzialnych za wiele wspaniałych modyfikacji. Od czasu premiery JA2: Urban Chaos nie pojawiła się żadna naprawdę dobra modyfikacja. Choć co prawda jest już szykowana jedna naprawdę dobra.

Ale to wszystko już niedługo może się zmienić, może się zmienić tak jak za starych dobrych. A to za sprawą powrotu Batmana, szefa grupy JA2MOD Squad odpowiedzialnej za stworzenie takich hitów jak Deidranna Lives czy Urban Chaos w które fani do dziś grają!

Niewątpliwie jest to ważne wydarzenie, ale czy Batman dalej będzie tworzył? Tego na razie nie wiadomo ale póki co na forum Bear's Pit przedstawił dwa projekty, które niestety nie zostały ukończone. Jednakże dla nas jest to ważna chwila gdyż to właśnie jego dokonania w świecie JA były dla nas wzorem od samego początku.
Brak komentarzy

1.13 PL w wersji 687

ProjektyDokładnie 6 dni temu grupa Iron Squad przejęła projekt spolszczenia modyfikacji 1.13 za sprawą Fyfka, który był od początku głównym autorem projektu. Wtedy też deklarowaliśmy, że na dniach pojawi się nowa wersja spolszczenia. I dotrzymaliśmy obietnicy, nową wersję można pobrać stąd.

Za opóźnienie przepraszamy ale dopiero oswajamy się z tym spolszczeniem :]


1.13 wer.687 - Pobierz
1.13 - Dyskusja na forum
Brak komentarzy

Przygoda w Wietnamie zaczyna się...

ProjektyPo wielu tygodniach wreszcie przerywamy milczenie. Dzień 3 lutego 2007 roku będzie zapewne dla niejednego fana JA dniem przełomowym. Dzisiaj to bowiem zostały zakończone prace nad polską wersją modyfikacji Vietnam SOG '69. Projekt ten pochłonął wiele czasu i nerwów, jednak w końcu udało się go zakończyć. Po niecałych 10 miesiącach przeczesywania słowników możemy pochwalić się efektem naszych prac.

Na chwilę obecną wszystkie prace związane z tłumaczeniem zostały zakończone, pozostało nam tylko skorygowanie błędów i naniesienie poprawek. W najbliższym czasie powinna się pojawić ostateczna wersja, do gry w którą serdecznie zapraszamy. VietNam will become a home of yours...

Pod poniższym linkiem przedstawiamy wam garstkę screenów, a na jednym z nich nowe menu główne:
JA2: Vietnam SOG '69 PL - Galeria zdjęć


JA2: Vietnam SOG '69 PL - Dyskusja na forum
Brak komentarzy

Iron Squad przejmuje kontrolę nad 1.13 PL

ProjektyDnia 29 stycznia 2007r. szef projektu spolszczenia modyfikacji 1.13 - Fyfek, po dotychczasowym tworzneiu projektu na stronie Liberate Arulco, poinformował iż projekt zostanie przeniesiony do grupy Iron Squad w której członkiem jest od blisko 2 lat.

Co to oznacza? Teraz to właśnie grupa Iron Squad będzie zajmowała się tworzeniem aktualizacji 1.13 PL. Ponadto pewne jest, że w przyszłości zaowocuje to przyspieszeniem prac nad JA2: Renegade Republic PL - obecnie najbardziej wyczekiwanym polskim projektem. Nowa wersja 1.13 PL pojawi się już na dniach.

1.13 PL razem z Iron Squad - Dyskusja na forum
2 komentarze

JA2: Renegade Republic - Pierwsze wrażenia!

InneNa podstawie porozumienia polskiej grupy Iron Squad ze Scorpionem, modderem tworzącym JA2: Renegade Republic, szef grupy IS - Len, otrzymał wersję beta modyfikacji w celu dokonania polonizacji, która ma ukazać się na równo z premierą angielskiej wersji.

Oczywiście byłoby nietaktem gdybyśmy nie podzielili się z wami wrażeniami z gry dlatego już teraz na stronie Jagged Alliance Center możecie zapoznać się z pierwszymi w Polsce (albo i na świecie) wrażeniami z gry! Artykuł został napisano oczywiście przez Lena, który grał, grał i jest pod wrażeniem na co wskazywać może ten cytat: "...to będzie wielki HIT!"

Co tu dużo mówić - zapraszamy do czytania bo warto, oraz do rozmowy na forum.

JA2: Renegade Republic - Pierwsze wrażenia
JA2: Renegade Republic - Dyskusja na forum
Brak komentarzy