JA2: Vietnam SOG '69 PL w wersji 1.2

ProjektyDokładnie 9 dni po opublikowaniu wersji 1.1 spolszczenia do modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69 mamy kolejną, oznaczoną numerem 1.2!
Tym razem nie wprowadza tak wiele zmian jak poprzednia wersja, nie poprawiono też wszystkich błędów, tyczy się to głównie złego działania niektórych przedmiotów co jest błędem modyfikacji nie spolszczenia. Wersja 1.2 skupia się głównie na polskich znakach, z nią nie powinniście już nigdzie spotkać się z brakiem polskich znaków.


A oto szczegółowa lista poprawionych rzeczy:
- Questy (misje)
- Plik pomocy
- Opisy przedmiotów: Film reklamowy..., M3A1 Grease Gun
- Teksty postaci: Taylor, Sarge, Spooky, Vince, Ruiz, Trang i Płk. Innis

Za zgłoszenie błędów jeszcze raz dziękujemy użytkownikom forum Jagged Alliance Center i czekamy na kolejne zgłoszenia.

JA2: Vietnam SOG '69 PL 1.2 - POBIERZ


Zgłoś błąd w JA2: Vietnam SOG '69 PL
Brak komentarzy

JA2: Vietnam SOG '69 PL w nowej wersji

ProjektyJak ten czas leci... przecież dopiero była premiera polskiej wersji JA2: Vietnam SOG '69 oraz wspaniałe spotkanie na czacie strony Jagged Alliance Center a już mamy kolejną wersję spolszczenia oznaczoną 1.1!

Dokładniej to na nową wersję spolszczenia musieliście czekać całe 12 dni, czyli o 3 dni dłużej niż w przypadku polskiej wersji JA2: Urban Chaos. Ale za to zmiany wprowadzane przez poprawkę są zupełnie inne, bardziej ingerują w grę. A oto lista rzeczy, które zostały poprawione:
- Początkowy sektor H7 oraz 9 innych
- Plik pomocy
- Polskie znaczki w opisach przedmiotów
- Działanie przedmiotów: Tokarev, Granat 40mm, amunicja 9mm
- Opisy przedmiotów: VC K-50M, BAR, Podanie o wsparcie
- Teksty postaci: Sarge, Spooky i Trang

Za zgłoszone błędy bardzo dziękujemy użytkownikom forum JA Center, dzięki wam ten polski projekt będzie jeszcze lepszy. Dziękujemy jeszcze raz i czekamy na kolejne informacje o błędach... o ile jeszcze jakieś są ;-)

JA2: Vietnam SOG '69 PL 1.1 - POBIERZ

Zgłoś błąd w JA2: Vietnam SOG '69 PL
Brak komentarzy

1.13 Urban Chaos będzie po polsku!

Projekty12 kwietnia 2006r. zakończyliśmy prace nad naszym pierwszym projektem - polską wersją modyfikacji JA2: Urban Chaos. Od tamtego czasu wyszło do niej wiele nowych wersji, lecz ostatnia pojawiła się już dawno temu. Mogłoby się wydawać, że wszelkie prace przy projekcie zostały zakończone lecz tak nie jest, a to za sprawą hybrydy 1.13 z Urban Chaos, którą od wielu miesięcy w pocie czoła tworzy wil473 wraz z kilkoma pomocnikami.

5 marca br. to kolejny przełomowy dzień dla polskiej sceny moderskiej a już na pewno dla naszej grupy. W tym właśnie dniu po niedługiej rozmowie wil473 przesłał szefowi IS 1.13 UC w wersji beta... tym sposobem Len jest pierwszą w polsce osobą, która miała przyjemność grać w tą modyfikację!

Jak już pewnie wyczytaliście z tematu, a nawet jeśli nie to wywnioskowaliście z newsa - będzie polska wersja modyfikacji JA2 1.13 Urban Chaos!! Premiera nastąpi w niedługim czasie, najprawdopodobniej równo z premierą angielskiej wersji a ta zbliża się wielkimi krokami, gdyż właśnie rozpoczeto oficjalne beta testy... a Len siłą rzeczy stał się także beta testerem modyfikacji co można uznać za kolejny sukces.

Dziś to wszystko, na więcej informacji będziecie musieli jeszcze poczekać. A jest na co czekać :-)

JA2: Urban Chaos PL - Porozmawiaj na forum
Brak komentarzy

Zapis ze spotkania na czacie już dostępny

InneChoć wielokrotnie przesuwane dnia 8 marca br. spotkanie na czacie strony Jagged Alliance Center wreszcie odbyło się choć z małym opóźnieniem (ah, ci spóźnialscy...). Tematem spotkania była oczywiście polska wersja JA2: Vietnam SOG '69, której premiera miała się odbyć w czasie trwania czata - i odbyła się choć także z opóźnieniem i to o całe 40 minut :-) Ale przynajmniej dzięki temu osób przybywało, a dyskusja na czacie wrzała choć po premierze naszego projektu wszyscy nagle zaczęli wychodzić, ciekawe dlaczego...
Z całą pewnością spotkanie na czacie można uznać za udane, aż żałujemy, że nie mięliśmy takiego rok temu podczas premiery JA2: Urban Chaos. Zapis spotkania możecie pobrać tutaj.

Korzystając z okazji pragniemy przeprosić za newsletter, który popsuł się w dniu pojawienia się na stronie, staramy się rozwiązać ten problem. Ale za to udostępniamy wam kanał RSS naszej strony dzięki któremu na 100% nic was nie ominie! Polecamy!

Zapis spotkania na czacie - Pobierz
Kanał RSS strony Iron Squad
Brak komentarzy

Premiera polskiej wersji JA2: Vietnam SOG '69 !

ProjektyTen dzień z pewnością zapadnie w pamięci niejednemu polskiemu fanowi serii Jagged Alliance. Drugi projekt grupy Iron Squad po świętującym sukcesy JA2: Urban Chaos PL, właśnie teraz wyszedł na światło dzienne. Mowa oczywiście o polskiej wersji moda JA2: Vietnam SOG '69!

Do tego dnia dążyliśmy przez ostatnie 10 miesięcy, projekt był realizowany w najtrudniejszym okresie dla grupy ale co najważniejsze - udało się. Jesteśmy przekonani co do tego iż to spolszczenie będzie zawierało mniej błędów niż poprzednie. W obecnej chwili całość zajmuje 4.5MB i oprócz spolszczenia zawiera także oficjalne łatki do gry oraz nasze autorskie. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że spolszczenie na pewno nie jest doskonałe, dlatego na naszym oficjalnym forum utworzyliśmy dział Zgłaszanie błędów, w którym możecie zgłosić napotkane błędy i przyczynić się do lepszej jakości projektu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które nam pomagały oraz szczególnie stronie Jagged Alliance Center, która przez cały ten czas była dla nas wsparciem. Dziękujemy.

Oficjalna część zakończone więc cóż nam pozostaje jak tylko... ściagać i grać! :D Spolszczenie możecie pobrać z linka podanego na dole newsa. Bawcie się dobrze i trzymajcie kciuki za nasze kolejne projekty!Polska wersja JA2: Vietnam SOG '69
POBIERZ PLIK!


JA2: Vietnam SOG '69 PL - Dyskusja na forum
2 komentarze

Vietnam SOG '69 PL - Fani rządzą projektem...

ProjektyPomimo iż pierwszy termin był nieodwołalny został jednak odwołany, premiere przesunięto z 5 na 10 marca 2007r. Na tą decyzję wpłynęły narzekania fanów serii JA. Ta data miała już nie ulec zmianie lecz jak się okazało fani JA dzięki, któym nasza grupa istnieje - rządzą :) Pod ich wpływem data premiery została po raz kolejny zmieniona, lecz tym razem 2 dni wstecz, czyli 8 marca br. wiec chyba nam się nie oberwie...

Z tej okazji na stronie Jagged Alliance Center zostanie zorganizowany czat, którego tematem będzie oczywiście JA2: Vietnam SOG '69 PL a zacznie się o godz. 19:00. Pół godziny póxniej nastąpi premiera naszego projektu tak więc zapowiada się wyjątkowy wieczór dla polskiej sceny JA. Zapraszamy.
Brak komentarzy

Iron Squad Site odświeżone!

Iron SquadPo dłuższej przerwie przez, którą Iron Squad Site zostało nieco zaniedbane przyszedł czas na aktualizację! Odświeżenia doczekały się niemalże wszystkie działy w stopniu mniejszym lub większym, a niektóre nawet zostały napisane od nowa! Za przykład mogą posłurzyć działy Informacje o grupie, Współpraca oraz Urban Chaos PL, ten ostatni szczególnie. Ponadto na naszej stronie nareszcie pojawił się dział Download z którego możecie pobrać nasze projekty oraz wszystkie programy o których mowa w naszych poradnikach, mamy teraz także własną Galerię, gdzie znajdują się screeny ze wszystkich naszych projektów.

Ponadto pojawiły się aż 4 nowe poradniki, w tym 2 dotąd niespotykane nigdzie indziej! Pierwszy z nich do Edycja sektora początkowego H7 w UB, a drugi to UNSLF.exe - Obsługa programu lecz te poradniki nie są niczym nowym, gdyż były już na dwóch konkurencyjnych stronach. Prawdziwymi nowościami są Przedłużanie nazwy miasta w UB, który z pewnością pomoże niejednemu oraz Błąd przy dodawaniu niektórych plików STI - Rozwiązanie - poradnik, który powstał we współpracy Lena z Bartkiem0511 podczas prac nad JA2: Vietnam SOG '69 PL. Poradnik został przez nich napisany wspólnie więc niedługo taki sam pojawi się na stronie Jagged Alliance Zone.

Ale jedną z największych i z pewnością jedną z najpożyteczniejszych nowości jest Newsletter IS Site, który widnieje na samej górze prawego menu. Jednym kliknięciem można się do niego zapisać lub wypisać. Nie czekajcie zbyt długo, wpisujcie się a nic ze świata modyfikacja was nie ominie! ;)

Oficjalna strona grupy - Dyskusja na forum
Brak komentarzy