"Iron Squad powinien zabrać się za:" - Ankieta zakończona

Iron SquadRozpoczęta 28 stycznia 2007r. ankieta, w której goście mieli odpowiedzieć na pytanie "Iron Squad powinien zabrać się za..." w dniu dzisiejszym zostaje oficjalnie zakończona. Ankieta trwała dokładnie 103 dni, w tym czasie oddano 78 głosów, z czego zdecydowana większość, bo 62% z całości, poszła na konto ostatniej odpowiedzi brzmiącej "Niech się lepiej bierze za własnego moda :-)". Jest to dla nas niemałe zaskoczenie, mimo iż opcja ta wyraźnie prowadziła od samego początku. Zdziwieniem jest głównie, dlatego, że większość graczy woli, aby Iron Squad wciąż tworzył spolszczenia. Trzeba przyznać, że różnie to bywa z fanami serii Jagged Alliance ;-) Poniżej przedstawiamy pełne wyniki ankiety:

Iron Squad powinien zabrać się za spolszczenie:
Back to Business - 8% [6 Głosów]
Deidranna Lives - 4% [3 Głosów]
Shady Job - 18% [14 Głosów]
Vengeance - 9% [7 Głosów]
Niech się lepiej bierze za własnego moda :-) - 62% [48 Głosów]
Łącznie głosów: 78

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą postaramy się wyciągnąć wnioski z tej ankiety. Co z tego wyniknie, zobaczymy. O wszystkim na pewno zostaniecie poinformowani :-) Ponadto została rozpoczęta kolejna ankieta, znajduje się ona na prawym menu. Zapraszamy do głosowania.

Iron Squad powinien zabrać się za... - Dyskusja na forum
Brak komentarzy

1.13 PL teraz publicznie

ProjektyZ dniem 7 maja spolszczenie do modyfikacji Jagged Alliance 2 v1.13 po 3 miesiącach pobytu w grupie Iron Squad wychodzi z pod ukrycia! Decyzja została podjęta przez Fyfka, który jest głównym autorem, wspólnie z Lenem - szefem grupy Iron Squad.

Przez te 3 miesiące IS zdążyło wydać tylko jedną aktualizację spolszczenia do 1.13. Tak więc nie trudno się domyślić, że miało to wpływ na tą decyzję. Dlaczego tylko tyle? My samy nie znamy dokładnej odpowiedzi na to pytanie, szefem projektu miał być Fyfek jednak przez pierwsze 2 miesiące nie mogliśmy otrzymać żadnych informacji "co, gdzie i jak". Kolejnym czynnikiem były nowe projekty grupy do których zostały już zaangażowane wszystkie osoby.

Możnaby jeszcze tak dalej pisać ale to nie ma większego sensu. Jednak z całą pewnością nie tak miało być. Jedno jest pewne - teraz projekt 1.13 PL nie będzie kierowany przez nikogo. Na forum strony Jagged Alliance Center oraz Liberate Arulco znajdują się specjalne tematy poświęcone polskiej wersji 1.13, gdzie można tłumaczyć wybrane przez siebie części modyfkacji. Udział w tym przedsięwzięciu może wziąć każdy kto zna j. angielski. Za to sam Fyfek co jakiś czas będzie udostępniał zaktualizowaną wersję spolszczenia. Tak więc, jeśli i Wy chcecie mieć w tym swój udział to ruszyć tyłki i do roboty! :-)

Korzystając z okazji informujemy iż tytuł 'Pracownik Miesiąca' na miesiąc kwiecień zdobył Lisiec za duże zaangażowanie w Projekt X. Oby tak dalej :-)

Jagged Alliance Center - Polska wersja v1.13
Liberate Arulco - Polska wersja v1.13
Brak komentarzy

Nowa strona o serii Jagged Alliance?

InneZ dniem wczorajszym na forum strony Jagged Alliance Center pojawiła się informacja o starcie pierwszej polskiej strony poświęconej grze JAZZ: Hired Guns!

W początkowych założeniach strona miała być poświęcona wyłącznie grze JAZZ: Hired Guns, jednak twórca strony - Memfis, szybko zmienił zdanie. W obecnej chwili możemy tam znaleźć informacje także o grach z serii Jagged Alliance. Nie ma teraz za wiele ale strona jest stale uzupełniana, tak wiec koniecznie dodajcie ją do ulubionych i wspierajcie! :-)

JAZZ: Hired Guns - Nieoficjalny serwis
Zobacz koniecznie!
Brak komentarzy

Projekt X - What is this?

ProjektyCi, którzy obserwują IS Site z całą pewnością zauważyli, że w dziale "Projekty" widnieje link Projekt X, który jednak przez długi czas prowadził donikąd. Jednak czym jest ten jakże tajemniczy projekt? Pytań padało już mnóstwo i wciąż padają dlatego na naszym oficjalnym forum jeden z członków grupy założył specjalny temat w którym możecie podyskutować o wszystkim co związane z Projektem X.

Ale wielu powiedziałoby teraz - jaka dyskusja skoro o tym projekcie nic nie wiadomo?! No właśnie! I tutaj do akcji wkraczacie Wy, a jest duże prawdopodobieństwo, że wspólnie dojdziecie do prawdy i sprawiedliwości stanie się za dość. Tak więc - do dzieła! :D

Projekt X: What is this? - Dyskusja na forum
Brak komentarzy

Jagged Alliance Zone - Reaktywacja!

InneJagged Alliance Zone to młoda strona, która powstała na krótko przed pojawieniem się IS Site, niestety pod koniec zeszłego roku została mocno zaniedbana co trwało aż do wczoraj bo właśnie pojawiła się nowa wersja strony!

Tym razem strona jest w zwykłym htmlu ale mimo to wygląda bardzo dobrze. Jest ładna, prosta i czytelna. W obecnej chwili znajdziemy na niej informacje o projektach, opisy programów edytorskich, aż 42 poradniki i... polskie wersje 9 programów służących do tworzenia modyfikajci do JA2! Więcej informacji znajdziecie na tej podstronie.

Korzystając z okazji informujemy iż na IS Site pojawił się nowy poradnik, który został bardzo prosto zatytułowany Katalog Data - Opis zawartości. Już sama nazwa wskazuje na to o czym jest poradnik, znajdziecie w nim opis wszystkich plików znajdujących się w katalogu Data więc jest on raczej skierowany do początkujących moderów.

Jagged Alliance Zone - Odwiedź stronę
Katalog Data: Opis zawartości - Poradnik
Brak komentarzy

Życzenia Wielkanocna od IS :)


Z okazji świąt Wielkanocnych...

Wesołego królika,
Co po stole bryka,
Spokoju świętego
I czasu wolnego,
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle kurde-
Wszystkiego najlepszego!


Życzy cały zespół Iron Squad! ;)
2 komentarze

Iron Squad coraz większy :)

Iron SquadPo kryzysie, który trwał kilka miesięcy i na całe szczęście już nas ominął Iron Squad bardzo się rozwinął, a w chwili obecnej pracuje nad 4 projektami co jest kolejnym rekordem. Jednak grupa rozwijała się tylko w projektach bo choć ich przybywało, skład grupy wcale się nie zmieniał.

Na szczęście dziś ta sytuacja się zmieni a to za sprawą nowego członka grupy! A szczęśliwcem tym jest Lisiec, który doczynienia z serią Jagged Alliance ma już od dawna lecz dopiero niedawno zaczął się udzielać na polskiej scenie JA. Lisiec to z pewnością utalentowany człowiek, weźmie on udział w naszym nowym projekcie.
Trzymamy kciuki za miłą i owocną współpracą w IS. Mamy też nadzieję, że to nie koniec i w niedługim czasie skład grupy jeszcze się powiększy ;-)

Korzystając z okazji ogłaszamy iż przyznano tytuł "Pracownika Miesiąca" na miesiąc luty. Kto nim został? Kto w poprzednim miesiącu najbardziej się przyszłurzył grupie? Cóż... po raz kolejny niepokonany GTwice, który zdobył ten tytuł już trzeci raz! :-)

Współpraca - Dowiedz się wiecej!
Współpraca - Dyskusja na forum
Brak komentarzy