Projekt X to wg. Ciebie - Ankieta zakończona!

Iron SquadPo półtora miesiąca obecności zostaje zakończona ankieta, której pytaniem było "Projekt X to wg. Ciebie...". Do wyboru były 4 odpowiedzi z czego 74% głosujących wybrało opcję trzecią - "Własna modyfikacja". W ankiecie oddano 35 głosów co nie jest zbyt dużą liczbą, ale przy tak ogromnej przewadze jednej odpowiedzi nad pozostałymi chyba nie ma żadnych wątpliwości czego oczekują fani.

Iron Squad to pierwsza polska grupa moderska i dziś jedyna pewna. Istnieje jeszcze JA Zone ale jest na tyle młoda, że jeszcze nie pokazała co potrafi. W ostatnich miesiącach słyszymy prośby o to aby IS stworzyło modyfikację, ta ankieta pokazała, że naprawdę tego chcecie.
Do zapowiedzi Projektu X pozostało nie wiele czasu, ale nareszcie będziecie mieli okazję przekonać się nad czym tak pracuje Iron Squad ;-) Oto pełne wyniki ankiety:

Projekt X to wg. Ciebie:
Spolszczenie - 3% [1 Głos]
Program - 6% [2 Głosy]
Własna modyfikacja - 74% [26 Głosów]
Coś zupełnie innego... - 17% [6 Głosów]
Łącznie głosów: 35


Nowa ankieta zostanie rozpoczęta po zapowiedzi Projektu X.
Brak komentarzy

Wywiad z Iron Squad

InneW dniu wczorajszym na stronie Jagged Alliance Center, która jest najszybciej rozwijajacą się polską stroną poświęconą serii gier Jagged Alliance, pojawił się drugi już wywiad z szefem grupy Iron Squad.

Wywiad skupia się na projektach, które obecnie tworzy grupa. Sporo pytań padło o Renegade Republic PL, trochę mniej o 1.13 Urban Chaos i na koniec nieco o Projekcie X, gdzie próbowano wycisnąć jakieś informacje :-)

Padło dokładnie 28 pytań i jest to już 3 wywiad z naszą grupą. Zapraszamy do czytania!

Jagged Alliance Center - Wywiad z grupą Iron Squad
Brak komentarzy

Iron Squad na wakacje

Iron SquadWakacje tuż tuż, a raczej już, ponieważ większość fanów Jagged Alliance czeka jeszcze tylko jedną formalność, jaką jest odebranie świadectw. Wakacje to okres upałów, wyjazdów, grilla, lenistwa i, w większości przypadków, dużo wolnego czasu. A na co ten czas przeznaczymy? Fan JA może tylko na jedno ;-)
Oczywiście na nowe jaggedy, których tego lata będzie pod dostatkiem. Zeszłego lata musieliście obejść się smakiem to też w tym roku postanowiliśmy Wam to nadrobić. Jak? Zobaczcie sami na poniższą listę premier:

 • Renegade Republic - Zapowiedziana pół roku temu polonizacja najbardziej oczekiwanej modyfikacji stworzonej przez Scorpiona znanego dzięki swojej wcześniejszej modyfikacji - Vengeance. Polska wersja pojawi się na równi z angielską w wygodnym instalatorze. Jest, na co czekać!

 • 1.13 Urban Chaos - Konwersja największej i najlepszej modyfikacji do JA2 w historii na 1.13, której autorem jest Will473. Zobacz jak to jest walczyć na ulicach Danubii w rozdzielczości 1024x768 i wrogami wchodzącymi na dach! Polska wersja pojawi się na równi z angielską w wygodnym instalatorze.

 • Projekt X - Najambitniejszy projekt grupy Iron Squad, nad którym prace trwają już od marca 2007r. Wciąż okryty tajemnicą i utrzymującym się dużym zainteresowaniem fanów, pomimo, iż... nie ma o nim żadnych informacji. Ale tego lata wszystko się zmieni, trudno mówić teraz o premierze, ale o szczegółach owszem!

 • Mini projekty - Po zeszłorocznym opublikowaniu polskich wersji programów STI-Edit i SLF-Explore nadszedł czas na kolejne mini projekty. Pierwszy z nich został ukończony już we wrześniu 2006r. i zostanie opublikowany w najbliższych dniach. Za to drugi dopiero zaczyna być realizowany, nieco większy od pierwszego, który na pewno Was zadowoli!

  Tak, więc wszystko wskazuje na to, że te wakacje mogą być wakacjami premier! Niewątpliwie jest, na co czekać, szczególnie, że Iron Squad dopiero zaczyna zabawę! Czekajcie cierpliwie, jeszcze wiele nie zostało :-)
 • Brak komentarzy

  JA2: Vietnam SOG '69 PL w wersji 1.3

  ProjektyPrawie 2 miesiące od ukazania się ostatniej wersji mamy nową, tym razem oznaczoną 1.3. Niestety nie wprowadza ona tyle poprawek, co poprzednia, pierwszym powodem tej sytuacji jest fakt, że już nie jest zgłaszanych zbyt dużo błędów, a drugim, że wiele błędów nie da się poprawić, są one mimo, że wszystko jest dobrze ustawione i w ogóle nie powinny istnieć. Na szczęście nie są to błędy, które wpłyną na samą grę. Poniżej przedstawiamy ogólną listę rzeczy, które zostały poprawione:


  - Teksty postaci: Deacon (Unknown), James Bullock, cywile
  - Sektor I10 (Dodano koty w magazynie)
  - Opisy broni i przedmiotów
  - Działanie wielu broni

  Najważniejszy jest drugi myślnik. Dodano koty do magazynu sklepu Betty, z niewiadomych przyczyn wcześniej ich nie było, co uniemożliwiało wypełnienie misji dla sklepikarki Betty. Za zgłoszone błędy dziękujemy użytkownikom forum Jagged Alliance Center. Czekamy na kolejne! :-)

  JA2: Vietnam SOG '69 PL 1.3 - POBIERZ

  Zgłoś błąd w JA2: Vietnam SOG '69 PL
  Brak komentarzy

  Polska czcionka do JA2: Unfinished Business dostępna

  ProjektyDodawanie polskich znaków do gier z serii Jagged Alliance to odwieczny problem polskich moderów, a raczej był to wielki problem ponieważ za sprawą grupy Iron Squad został wyeliminowany. Grupa stworzyła polską czcionkę na potrzeby polonizacji JA2: Urban Chaos. Nasz ostatni projekt - spolszczenie do JA2: Vietnam SOG '69 także borykało się z problemem polskich znaków lecz w mniejszym stopniu, nie działały tylko dwa znaki. Jak nietrudno się domyślić, IS stworzyło specjalną czcionkę a teraz udostępniamy ją wam!

  Czcionka do JA2UB znajduje się w jednym archiwum z czcionką do JA2, całość możemy pobrać z naszego działu download, rozmiar pliku to tylko 185KB. Z tego powodu zaktualizowany został poradnik Dodawanie polskich znaków, właśnie o czcionkę do JA2UB, gdzie możecie znaleźć odpowiedniki polskich znaków, których będziecie potrzebować.

  Mimo iż już się nie robi modyfikacji na JA2UB, mamy nadzieję, że komuś się to przyda ;-)

  Polska czcionka do JA2/JA2UB - Pobierz
  Dodawanie polskich znaków - Poradnik
  Brak komentarzy

  Newsletter na IS Site

  Iron SquadWszyscy wiemy jak pożyteczną rzeczą jest newsletter, za jego sprawą nie musimy codziennie zaglądać na stronę w poszukiwaniu nowości, wszystko przychodzi na nasz e-mail, dzięki czemu nie ryzykujemy, że coś nas ominie.
  Może pamiętacie, gdy na początku marca podczas wielkiej aktualizacji na IS Site pojawił się newsletter. Pech chciał, że przestał działać jeszcze w tym samym dniu i za nic nie chciał zadziałać. Czemu nie wiemy po dziś dzień. Za to wiemy jedno - mamy nowy newsletter!

  Jak nietrudno dostrzec znajduje się on na samej górze prawego menu. Wpisując swój e-mail możesz się zapisać bądź wypisać, wszystko wymaga potwierdzenia wiec bez obaw. Do listy zostają wpisane wszystkie adresy wszystkich zarejestrowanych na tej stronie. Mamy nadzieję, że ten newsletter będzie działał nieco dłużej i będzie dobrze sprawował swoją funkcję. Zapraszamy do wpisywania się.
  Brak komentarzy

  Iron Squad rekordowo duży!

  Iron SquadTrwało to tak długo, że już nawet nie pamiętamy ile dokładnie. Mowa o dotychczasowej liczbie członków grupy, która wynosiła 11. Dziś po ponad czterokrotnym wyrównaniu rekordu nareszcie go pobiliśmy! A to za sprawą dwóch osób, które dziś, w 10 dniu maja, zostały oficjalnie uznane za członków grupy. Tak, więc na obecną chwilę skład zespołu wynosi 13 osób!

  A kim są tajemniczy, nowi członkowie IS? Pierwszy z nich to Popers - fan serii Jagged Alliance, który swoją przygodę zaczynał już za czasów JA: Deadly Games. Drugi to Kyle-Simmons, którego na pewno pamiętają fani udzielający się na polskich forach o JA.
  Obaj wezmą udział w spolszczeniu do JA2: Renegade Republic i być może w Projekcie X.

  Współpraca - Artykuł
  Współpraca - Dyskusja na forum
  Brak komentarzy