Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia testów Brutal Legend!

ProjektyBrutal Legend to projekt, którego premiera przeciąga się w czasie. Problemy są natury organizacyjnej, nie możemy dlatego popędzić tempa pracy. Nie zmienia to faktu jednak, iż prace mają miejsce. Kilka dni temu został skończony instalator spolszczenia; jest to jego kolejna wersja. Zawiera ona fonty, a oznacza to, iż jesteśmy w stanie rozpocząć testy, gdyż mamy wszystkie niezbędne do tego elementy. Chociaż wciąż muszą zostać przetłumaczone grafiki w menu, nie zwlekamy z instalacją i testowaniem najważniejszej części każdego spolszczenia - tekstu.

Nie potrafimy określić czasu, jaki zajmie nam sprawdzanie polskiej wersji językowej, gdyż Brutal Legend to gra długa, bogata w tekst i dialogi. Dokonywanie poprawek również będzie odbywało się w sposób różny od metod stosowanych w naszych innych projektach. Jednak jesteśmy dobrej myśli, tłumaczenie zostało wykonane na wysokim poziomie. Będziemy skupiać się na dialogach, czy są naturalne, czy nie zostały przekolorowane "epitetami". Zmianie prawdopodobnie ulegnie kilka nazw własnych. Mimo to, testy powinny przebiegać sprawnie. Wszystko zależy od liczby osób, które do nich przystąpią, a z czasem członków IS jest teraz różnie.

Niemniej jednak dziękujemy tym osobom, które cierpliwie czekają na to spolszczenie. Mamy oczy i mózgi, wiemy co to "opóźnienie". Naszym celem jednak dalej pozostaje wydawanie tłumaczeń kompletnych, a nie szybkich. Dlatego prosimy jeszcze o odrobinę Waszej cierpliwości.

Brutal Legend - Spolszczenie Brutal Legend - Spolszczenie

Gwoli Borderlands 2: będziemy szukać kolejnego programisty. Kogoś komu nie straszne będzie posiedzenie kilku godzin dziennie za darmo. Po wielomiesięcznych próbach, testach, pisaniu na forach we wszystkich zakątkach świata, nasz programista poddał się w zeszłym tygodniu. Nic na to nie poradzimy, motywatorem pracy są pieniądze, a my po prostu ich nie mamy, by kogoś wynajmować.
916 komentarzy
Komentarze
 • 1385

  Będę wyczekiwał finalnej wersji. Dobra robota!

 • Slacker

  Czy projekt wymagał modyfikacji fragmentów kodu wykonywalnego gry, czy dało radę modyfikując tylko dane?

 • Dywan

  Moglibyście bardziej sprecyzować jak wygląda sprawa z borderlands 2 najlepiej w osobnym newsie. Wiem że to projekt bardzo trudny do przetłumaczenia ze względu na sprawy techniczne, tekstu też pewnie co nie miara więc rozumiem że to może trwać długo ale po takim czasie nam jako graczom należy się przynajmniej parę słów w tej sprawie.

 • Versa

  No w koćcuu ^^

 • jan

  A co z Inversion miało kiedyś u was być spolszczenie do tego!! prace nad spolszczeniem są wstrzymane?

 • qooboos

  jan: Nigdy nie zapowiedzieliśmy polonizacji Inversion i nie powiedzieliśmy, że takowe w ogóle będzie. Kiedyś jedynie głośno myśleliśmy, rozważaliśmy, że tą grę moglibyśmy spolszczyć.

 • Zenek

  Chciałbym Ryse Son of Rome po polsku. ;D

 • rety

  co do bordelands ...spokojnie , podkleicie sie pod cenege tak jak to zrobiliscie ze spolszczeniem magicka. Ja to spolszczenie mam gdzies bo to stara gra , ale chodzi o cos innego o to ze bawiliscie sie w klamanie

 • B2 PLZ

  Dawno już nie było info o Borderlands 2, PROSZĘ dajcie znać jak stoicie z pracą.

  @rety
  A my mamy ciebie gdzieś, jak jest dla Ciebie stara i ... to poco wchodzisz i idiotyzmy piszesz? Chłopaki z zabezpieczeniami walczyli, a taki byle łach wchodzi i głupoty pisze że ręce opadają... Szkoda słów!

 • VanMustafa

  Szkoda, cholera, że tak się sprawy mają z tym Borderlands 2... :(
  Ale nie można pieprzyć bzdur jak ten niejaki rety :/

 • jaś

  czy będziecie spolszczać w następnej kolejności jakieś gry strzelanki akcji TPP i cRPG ?np tytuły
  Dołączam się do prośby
  Chce Ryse Son of Rome na pc po polsku.

 • then

  dokładnie też chce Ryse Son of Rome po PL świetna gra ale spol. tej gry i tak pewnie nie doczekamy sie w tym roku. dobrze będzie jak obecne projekty zostaną spolszczone w tym roku

 • Ej noo

  Przetestujecie to kiedyś w końcu? Ile to może trwac?

 • poldeKZ

  Dołączam się do prośby o spolszczenie do Ryse Son of Rome!

 • oldman

  ryse i ori and blind forest to takie tytuły że aż grzech że nie mają spolszczenia. proponuję zrzutkę na kickstarter na te trzy (ori, ryse, border2) gry

 • Nick

  Z tym kickstarterem to niegłupi pomysł.
  Niech każdy chętny z jednego browarka zrezygnuje, i coś by się uzbierało.
  Ja osobiście dał bym weekend wątrobie odpocząć na rzecz Borderlands 2.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232