Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie gry Contrast do pobrania

ProjektySpolszczenie gry Contrast już dostępne do pobrania! Plik ważący niespełna 2 MB możecie znaleźć w naszym dziale download. Jest to pełna polonizacja gry, co oznacza, że wszystkie teksty zostały przetłumaczone na język polski. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów naszej pracy i docenicie starania, jakie poczyniliśmy. A nie było łatwo, choć projekt zapowiadał się na prosty. Tradycyjnie problemem okazały się czcionki, które pod koniec prac nagle przestały z nami współpracować. Ostatecznie jednak udało się rozwiązać problem i doprowadzić prace ku końcowi.


Contrast to logiczna gra platformowa utrzymana w stylistyce wodewilu i dość niespotykanym sposobie prowadzenia rozgrywki. Polega ona bowiem na tym, że sterujemy postacią w pełnym 3D (widok zza pleców), jednak nasza postać posiada umiejętność przeobrażania się w cienie, przez co rozgrywka zmienia się w tradycyjną dwuwymiarową platformówkę. Z kolei klimat jest doskonale podkreślany przez soundtrack - przyjemny jazzik. W dniu ujawnienia tego projektu, zadano nam pytanie "czy gra posiada fabułę?". Otóż, posiada, i to ciekawą. Jest w niej sporo sytuacji, które śmieszą, ale też takie, które zmuszają do refleksji. Mimo że gra Contrast przedstawia dość wyimaginowany świat, to porusza jakże ludzki temat nieszczęśliwego dzieciństwa. Jej głównymi bohaterkami są dwie dziewczynki: Didi, której matka została niedawno zamordowana, a ojciec nie wykazuje zbytniego zainteresowania córką; oraz starsza Dawn, która zobowiązuje się do zmiany wydarzeń z przeszłości, by naprawić sytuację rodzinną młodszej bohaterki.

Spolszczenie gry Contrast od Iron Squad 01 Spolszczenie gry Contrast od Iron Squad 02 Spolszczenie gry Contrast od Iron Squad 03 Spolszczenie gry Contrast od Iron Squad 04
372 komentarzy
Komentarze
 • Pawelixx

  Wielki dzięki za spolszczenie ! :)

 • 447

  Jupiii :) Dziękować, dziękować :)

 • Killerdiablo48

  Dziękuję:) I powodzenia w dalszych pracach!

 • Phi

  Pff, sami klakierzy.

 • Piotr

  Dziękuję bardzo za spolszczenie :) nie przejmujcie się tymi hejtami i róbcie dalej to co robicie, bo jesteście w tym świetni :) Chciałbym jeszcze zapytać czy prace nad Borderlands 2 naprawdę zostały wstrzymane? czy chcecie jeszcze tłumaczyć DLC ? dziękuję i pozdrawiam :)

 • prezes

  Dziękuję!!!

 • kopevu

  Słuchajcie, mam problem. Chcę zainstalować spolszczenie i wyskakuje mi bład o tresci ze nazwa katalogu nieprawidlowa ;(

 • qooboos

  kopevu: To znaczy, że popełniasz jakiś błąd na etapie instalacji. Nie pomogę Ci, bo nie widzę, co robisz. Próbuj różnych kombinacji, a na pewno się uda :) Podpowiem jakby co, że lokalizacja gry będzie wyglądać mniej więcej tak:

  X:/Steam/steamapps/common/Contrast

 • Ziomalson

  Widać, że spolszczenie robiły przynajmniej dwie osoby. Na początku gry w napisach nasz protagonistka nazywana jest z angielska Dawn, natomiast później jej imię jest już tłumaczone na Jutrzenkę.

 • szuru

  No właśnie, może jakieś małe info co tam się dzieje w IS?

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232