Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Iron Squad przetłumaczy Exclusion Zone - The Game

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że zespół Iron Squad nawiązał współpracę z twórcami gry Exclusion Zone - The Game, dzięki czemu ta polska produkcja zadebiutuje także w angielskiej i rosyjskiej wersji językowej. Ponadto, w pracach weźmie udział Krystian "Len" Machnik, założyciel Iron Squad, który zajmie się kwestiami merytorycznymi związanymi z umiejscowieniem akcji gry. Premierę wstępnie przewidziano na rok 2015, wtedy też rozpoczną się pierwsze prace nad tłumaczeniem.

Exclusion Zone - The Game przeniesie graczy na tereny czarnobylskiej strefy wykluczenia, w tym opuszczonego miasta Prypeć. Będzie to przedstawiciel gatunku survival horror, a więc nie zabraknie ciekawej fabuły, mocnej akcji, ale i wiernie odwzorowanych miejsc na terenie "Zony". Najwięcej czasu gracz spędzi jednak w Prypeci, gdzie przed katastrofą w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej mieszkało 55 tysięcy ludzi. Za oprawę wizualną odpowiadać będzie silnik CryEngine 3, który możecie pamiętać z Crysisa 2. Docelową platformą są komputery PC. Aktualnie trwają rozmowy z potencjalnym wydawcą.

Exclusion Zone - The Game 01

Patronat nad produkcją objęła strona Napromieniowani.pl, która zajmie się promowaniem gry wśród osób zainteresowanych tematyką Czarnobyla oraz zjawiska promieniotwórczości. Tymczasem gorąco zachęcamy do polubienia facebookowego profilu gry Exclusion Zone.

Exclusion Zone - The Game 02 Exclusion Zone - The Game 03 Exclusion Zone - The Game 04
248 komentarzy
Komentarze
 • Gucio

  Łał, super, a teraz podajcie informacje jakieś na temat pozostałych waszych spolszczeń.

 • Mart

  Niestety,cała reszta przesunięta o czas nieokreślony bo chłopaki robią słitaśne nowe spolszczenie*

  *sarkazm (-;

 • Magic

  Ale lipa. Czekam na Brutal Legend i Borderlands 2!

 • SirXan

  A ja FTL Advanced Edition PL i Brutal Legend PL. ;P Dobrze, że jednak daliście znaki życia, a ja już myślałem, że padliście trupem od promieniowanie Czarnobylu. XD Pozdrawiam.

 • TTF

  Wypowiedzcie się proszę co dalej z największym waszym projektem zaraz po GTA IV, co z Borderlands 2???

 • Azrael

  Wolałbym abyście skończyli to co zaczęliście. Dużo ludzi długo czeka już na te Wasze projekty które są rozgrzebane.

 • fenfir

  Po ponad 4 miesiącach braku nowych wieści na temat spolszczeń przy czym pod koniec stycznia pod newsem o Brutal Legend padło zdanie "Jest to już drugi, po grze Contrast, projekt, który może zostać ukończony już w niedługim czasie. " I teraz pojawia się news, który oznajmia nam, że bierzecie pod uwagę kolejne spolszczenie a o starych zero informacji to ręce opadają. A później zdziwienie, że ludzie hejtują. Wystarczy odrobina dobrej woli i chociażby przy tym newsie napisać kilka zdań, że projekt x jest w fazie końcowej pierwszej korekty, projekt y zaczynamy testy po korekcie itp.

 • Josif

  a co z reszta aktualnych projektow? olane? brak informacji!

 • marcin1509

  No właśnie trochę szkoda, że nic nie powiedzieli. Fajnie że robią nowe spolszczenie i się rozwijają, ale co najmniej raz na miesiąc powinni dać informacje "nie martwcie się, prace się posuwają do przodu bla bla bla".

 • Alkonsso

  Naprawdę nie rozumiem waszej polityki bierzecie kolejny projekt na warsztat gdy pozostałe 4 projekty są nie ukończone i żadnego newsa o nich jak postępy itd.
  Pozdrowienia z podłogi

 • Robaczeq

  Może trochę czytania ze zrozumieniem? To nie będzie nowe spolszczenie tylko przetłumaczenie nowej polskiej gry z języka polskiego na angielski i rosyjski.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232