Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

9. urodziny zespołu Iron Squad!

Wesołych świąt życzy Iron Squad

9. urodziny zespołu Iron Squad!


Nie do wiary, że dziś mija 9. rocznica powstania zespołu Iron Squad. Dokładnie 30 grudnia 2004 roku rozpoczęto prace nad pierwszą polonizacją, która - o dziwo - miała być jednorazowym projektem, zaś później jedynie wstępem do tworzenia autorskich modyfikacji do gier. Jak widać, ta część planu nie wypaliła, ale przy okazji wyszło na jaw, że tworzenie spolszczeń idzie nam całkiem nieźle.

Wierzcie nam lub nie, ale wiele się przez ten czas zmieniło. Zresztą, wystarczy nadmienić fakt, że jedyną osobą, która pamięta pierwsze lata działalności Iron Squadu jest jego założyciel - Krystian "Len" Machnik. Cały ten czas nadzorował on prace zespołu i poprowadził 90% z kilkudziesięciu opublikowanych do tej pory projektów (a były to nie tylko polonizacje gier). Jednak on sam nie zdziałałby nic bez udziału naprawdę wielu osób, które przez ten czas przewinęły się przez IS. Nie da się ukryć, że filarem każdej grupy jest dobry, ale przede wszystkim trwały zespół, a z tym w ciągu ostatnich 2 lat nie było u nas najlepiej. Dlatego naszym aktualnym priorytetowym celem jest stworzenie możliwie najmniejszego i samowystarczalnego zespołu. W tym celu cały czas prowadzimy nabór, więc jeśli uważasz, że Twoja pomoc wiele wniesie - napisz do nas.

A jakie plany na nadchodzący rok? Przede wszystkim, mamy nadzieję, że będzie on lepszy niż mijający. W pierwszej kolejności chcemy dokończyć ostatnie zaległe projekty, które nam zostały, tj. Brutal Legend, FTL: Faster Than Light, no i długo oczekiwane Borderlands 2. To duże gry, więc będą od nas wymagały dużych nakładów pracy i czasu. Dlatego też w najbliższym okresie nie planujemy rozpoczynania nowych projektów. Tym bardziej, że rok 2014 szykuje się niezwykle pracowicie...

Póki co, zapraszamy na wirtualną degustację małego, urodzinowego tortu, który specjalnie na tę okazję upiekła Magdalena "Tallana" Górska-Biegańska (zdjęcie u góry newsa).
6 komentarzy
Komentarze
 • Chris

  100 lat! Czerpania radości z tego co robicie i licznych sukcesów na polu polonizacji. Ciastem się chętnie poczęstuję - akurat kawka zaparzona - będzie pyszny deserek:)

 • ADIN ALMUADIN

  Panowie macie moje najserdeczniejsze życzenia.

 • Kazz

  Wszystkiego najlepszego kochani! :)

 • Robcio

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)

 • Skarbnik

  Trzymam kciuki, abyście przetrwali jak najdłużej, bo wasze projekty to profesjonalna robota.

 • Alekde

  Wszystkiego najlepszego, aby wasze nowe projekty znowu poruszyły polskich graczy ! 100 Lat !


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.