Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Daj się wciągnąć! Iron Squad poszukuje zdolnych ludzi!

Iron Squad - Dołącz do zespołu!


Jeśli nie lubisz siedzieć bezczynnie i każdego dnia zadajesz sobie pytanie „co dziś zrobiłem?”, to ta wiadomość jest skierowana do Ciebie. W związku ze zmianą kierunku rozwoju i przetasowaniami w składzie zespołu, Iron Squad poszukuje zdolnych i ambitnych do udziału w projektach, głównie związanych z polonizacjami gier, lecz nie tylko. W ostatnich tygodniach do naszego zespołu dołączyło kilku naprawdę dobrych tłumaczy, jednak by zespół mógł wykorzystać 100% swoich możliwości, potrzeba zaangażowania osób z umiejętnościami graficznymi i programistycznymi. Aktualnie do obsadzenia są stanowiska:

  • grafik

    Wbrew pozorom, pracy dla grafika w IS nie brakuje - tworzenie polonizacji to nie tylko tłumaczenie. Osoba na tym stanowisku musi wykazać się kreatywnością w obróbce grafiki (np. przerabianie tekstur w grach) czy tworzeniu grafik w oparciu o przygotowany plan bądź tworzenie własnego. Mile widziana jest umiejętność projektowania szablonów stron internetowych i plakatów.

  • programista

    Programista obejmuje jedno z najważniejszych stanowisk w zespole. Żeby tłumacze mogli rozpocząć swoją pracę, najpierw programista musi wydobyć z gry teksty oraz czcionki, by na końcu zaimplementować je, tworząc spójną, działającą całość. Efekty jego działań nakreślają pracę wielu osób, więc osoba ta musi wykazywać się pomysłowością i umiejętnością rozwiązywania problemów.

  • webmaster

    Jako że w planach mamy rozwój oficjalnej strony naszego zespołu, niezbędne jest utworzenie stanowiska webmastera. Osoba ta musi posiadać bardzo dobrą znajomość środowisk programowania stron internetowych, umiejętność rozwiązywania problemów, a także tworzenia nowych witryn. Mile widziana jest także znajomość języków obcych bądź inne, dodatkowe umiejętności.Od każdego z kandydatów wymagamy kreatywności i umiejętności pracy w zespole. Cenimy sobie osoby komunikatywne i zmotywowane, by tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć. A wbrew pozorom, lokalizowanie gier to proces, który wymaga zaangażowania także grafików i programistów. Ich umiejętności mają decydujący wpływ na działania reszty zespołu. Bez nich tłumacze nie mogą rozpocząć etapu przekładania tekstu na nasz język ojczysty. Osoby te obejmą więc jedne z najważniejszych funkcji w zespole Iron Squad. Jeśli więc uważasz, że będziesz pomocny bądź masz jakieś pytania - po prostu napisz do nas.

Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Spolszczenie gry od Iron Squad 03