Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Premiera spolszczenia Mark of the Ninja już w ten piątek!

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że prace nad nieoficjalną polską wersją gry Mark of the Ninja dobiegły końca! Polonizację czekają jeszcze tylko drobne prace wykończeniowe i publikacja, która nastąpi 20 grudnia, czyli już w najbliższy piątek. Tłumaczenie obejmie wersję podstawową gry, jak i DLC "Special Edition" wydane w sierpniu bieżącego roku. A wszystko tradycyjnie w bardzo prostym i wygodnym instalatorze, który w ekspresowym tempie poprowadzi Was przez proces implementacji spolszczenia.

A żeby umilić Wam czas na oczekiwanie i przy okazji dać coś na dowód niedowiarkom, nagraliśmy kilkuminutowy gameplay z polskiej wersji Mark of the Ninja. Jeden z testerów przedstawia w nim działanie polonizacji na przykładzie wybranych misji. Zaznaczamy jednak, że nagranie pochodzi z wersji testowej, więc mogą się trafić błędy lub niedopatrzenia.


Mark of the Ninja to dwuwymiarowa platformówka z elementami skradankowymi, za którą odpowiada studio Klei Entertainment znane za sprawą popularnego Shanka. Jak nietrudno wywnioskować z tytułu tej produkcji, gracz wciela się w wojownika ninja, który niepostrzeżenie przemyka na terytorium przeciwnika, by efektownie się z nim rozprawić, nie wzbudzając przy tym alarmu. Gra zdobyła wiele pochlebnych opinii zarówno graczy, jak i recenzentów zdobywając przy tym często maksymalne noty.

Przypominamy: premiera spolszczenia Mark of the Ninja już w ten piątek!

Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
5 komentarzy
Komentarze
 • ninja

  Święta z MOTN :)

 • zootalures

  hehe, jedyny wasz sukces (oczywiście spozniony) w ciągu ostatnich 2-3 lat^^..jesteście najlepsi

 • qooboos

  zootalures: W ciągu ostatnich 2-3 lat opublikowaliśmy około 30 tłumaczeń, większych i mniejszych plus komercyjne, o których zwykle nie piszemy. Jeśli chcesz nam czymś dowalić, to proszę - chociaż posługuj się sprawdzonymi informacjami.

 • Axles

  Świetna informacja na święta, dziękuję Wam za prezent.
  Pytanko takie standardowe, kiedy naprawicie RSSa :) nie mam jak Was subskrybować, a na FAcebooku w natłoku informacja info ucieka.

 • CRooker7

  zootalures: Dostajesz darmowe i jedyne spolszczenie do MOTN w prezencie na święta i zamiast cieszyć się z innymi to krytykujesz ich czasochłonną pracę, mógłbyś się zająć czymś bardziej pożytecznym niż pisanie durnych i zbędnych komentarzy.

  Dobra robota ;)
  Pozdrawiam.


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.