Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Co z tym Iron Squadem?

Iron SquadWielu z Was zapewne spostrzegło, że mijający rok nie był najlepszym w historii naszego zespołu. Wyraźnie zwolniliśmy tempo względem poprzednich lat, co ma związek z wieloma czynnikami, zwykle czysto prywatnymi. Będziemy bowiem uparcie powtarzać, że tworzenie fanowskich spolszczeń to nasze dodatkowe zajęcie na które nie zawsze znajdziemy czas. Jesień minęła jednak pod znakiem ulepszania tego, co sprawdzone i zmieniania tego, co szwankowało. Oczywiście, na miarę naszych możliwości czasowych.

No i nie wszystko na raz - lepiej zmieniać po trochu, mając pewność że wszystko zadziała, jak należy, niż ogłaszać jakieś wielkie cuda na kiju. Zresztą, już na początku tego roku próbowaliśmy w krótkim czasie wprowadzić wiele nowości, co udało się tylko w połowie. Nie będziemy was jednak zanudzać naszym nowym podejściem czy stanowiskami, skoro interesuje Was tylko jedno - spolszczenia. A na dobry początek zamierzamy opublikować jeden projekt, powrócić do prac nad innym i nie tylko:
 • Spolszczenie gry Mark of the Ninja zostanie opublikowane jeszcze przed świętami. Zakończyliśmy testy i dopracowujemy ostatnie szczegóły. Data premiery zostanie ujawniona w ciągu najbliższych kilku dni.

 • Z widocznego po prawej stronie panelu "Premiery" zniknęły daty, zaś tytuły projektów zastąpiły loga. To celowe działanie z naszej strony: mimo wyraźnego zaznaczenia, że w panelu tym widniały jedynie daty przewidywane, większość i tak uparcie brała je za obietnice. To z kolei często prowadziło do oskarżania nas o niedotrzymywanie rzekomych terminów.

 • W ciągu ostatnich tygodni do Iron Squadu dołączyło kilku naprawdę świetnych tłumaczy. Cel jest taki, aby zbudować zespół możliwie najmniejszy, ale kompetentny i zgrany, co coraz bardziej nam się udaje. Niedługo powróci specjalny dział, w którym przedstawimy pełny skład grupy.

 • Aktualnie prowadzimy prace nad pięcioma projektami (w tym jeden czasowo wstrzymany), jednak plan jest taki, by docelowo mieć ich na warsztacie maksymalnie trzy. I to może się udać już niedługo, zważywszy na fakt, że dwa projekty są na ukończeniu.

 • Pracujemy nad nowym, autorskim systemem tłumaczenia, tworzonym na wzór popularnego programu OmegaT oraz edytora, z którego korzystaliśmy przy okazji tworzenia polonizacji gry Aion. Pierwsze testy wykazały, że jest on nadspodziewanie efektywny i zamierzamy go dalej rozwijać, by ułatwić prace nad kolejnymi projektami.

 • W ostatnim czasie powstaje coraz więcej zespołów tworzących spolszczenia (jeden z nich założyli zresztą byli członkowie IS). Nie zamierzamy jednak z nikim konkurować ani zaklepywać projektów tylko po to, by inni tego nie zrobili. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ na scenie polonizacji zapanowała ostatnio dziwna moda na wpisywanie do planów gier... które dopiero co zostały zapowiedziane przez producentów... Jak bardzo staralibyśmy się to zrozumieć, tak nam to nie wychodzi. Cóż, widocznie się starzejemy... albo za spolszczenia biorą się coraz młodsi ludzie. My uważamy, że jest wystarczająco dużo gier, aby zawsze znaleźć coś ciekawego, a propozycje możecie składać w specjalnym formularzu.

 • W nawiązaniu do powyższego: spotykamy się też w ostatnim czasie z nasilonymi próbami wprowadzenia Was w błąd od rzekomych "byłych członków IS", którzy posługują się informacjami wyssanymi z palca. Oczywiście, udało nam się zidentyfikować te osoby oraz ich przynależność do jednego z konkurencyjnych zespołów, jednak powstrzymamy się od wdawania się w szczegóły. Zadajemy sobie jednak pytanie: co się dzieje ze sceną polonizacji? Czy tak to teraz musi wyglądać?

 • Polonizacja przygodowej gry The Inner World zniknęła z naszych planów niedługo po zapowiedzi projektu i już raczej nie wróci. Okazało się bowiem, że ten tytuł wzięła na barki jedna z polskich firm wydawniczych, której pracownicy byli tak mili, że skontaktowali się z nami. Piszemy o tym teraz, ponieważ byliśmy zobowiązani do dochowania tajemnicy. I z tego samego powodu nie możemy komentować tej sprawy.

 • Komercyjna odnoga Iron Squadu radzi sobie coraz lepiej. Na przyszły rok szykuje się sporo pracy i, co bardzo ważne, zaczyna ona samoistnie napływać. Pamiętajcie: to, że o czymś nie piszemy, nie oznacza, że nic nie robimy. Naszym celem nie jest chwalenie się każdą podpisaną umową czy wysyłanie ofert do kogo popadnie, jak to często czynią konkurencyjne zespoły.

 • Po zakończeniu prac nad Mark of the Ninja zamierzamy reaktywować projekt polonizacji gry Borderlands 2. Ułatwi to nowe podejście do tematu: więcej tłumaczy i lepsi pod względem umiejętności, regularne korekty oraz możliwość publikowania przedpremierowych wersji testowych. Do tej pory ten projekt prowadzony był po prostu źle, co chcemy naprawić.

 • Warto polubić nasz profil na Facebooku, bo możecie spodziewać się tam zwiększonej aktywności w przyszłości. Bywa, że pojawia się tam coś prędzej niż na stronie, więc tym bardziej zachęcamy.
To są oczywiście tylko ogólniki, którymi chcemy Wam przekazać, że cały czas pracujemy. Czasem długo milczymy, ale to nie oznacza, że nic się nie dzieje. Więcej na temat konkretnych spraw napiszemy w najbliższym czasie.
Komentarze
 • mmach1988

  Fajnie, że napisaliście tego newsa. Teraz możemy spać spokojnie;) Osobiście czekam na spolszczenie Mark of the Ninja, Brutal Legend i Contrast, ale życzę powodzenia przy każdym projekcie.

 • Xaran

  Bardzo się cieszę, z tego co czytam :) Widzę, że tak zwane "czarne chmury" nad IS przyszły i jak czytamy rozpoczyna się nowy okres w dziejach ten grupy :) Bardzo cieszy mnie ten fakt, szczególnie, iż projekty jak i Wasza praca są naprawdę świetne :) Pozdrawiam :)

 • Tom

  "na scenie polonizacji zapanowała ostatnio dziwna moda na wpisywanie do planów gier... które dopiero co zostały zapowiedziane przez producentów... Jak bardzo staralibyśmy się to zrozumieć, tak nam to nie wychodzi."

  ...napisał Len, który "zaklepał" sobie GTA V kilka czy tam kilkanaście miesięcy przed premierą (czyli ta "dziwna moda" zapanowała dzięki Lenowi), a któremu plany pokrzyżowało tylko to, że gra została wydana po polsku przez Cenegę. Niech żyje hipokryzja :)

 • Gruby

  Szkoda ze brak jakiegokolwiek info o FTL :( Fajnie by tez bylo ujrzec polonizacje do Stanley Parable najlepiej z dubingiem.

 • Len

  Gruby: Postaramy się zamieścić niedługo jakieś info o FTL. Ale to nieco później, bo na najbliższy tydzień już są zaplanowane inne informacje :)

  Tom: Nie Len, tylko Iron Squad. I nie "zaklepał" lecz wyraził gotowość do wzięcia na barki tego projektu JEŚLI krajowy wydawca NIE zdecyduje się na polską wersję językową i było to wyraźnie napisane (czytanie nie boli: Polska wersja GTA V od IS? Na razie tylko zwiastun...). Dlaczego to rozróżniam? Ponieważ gra nie została nawet wpisana do naszych planów, więc teoretycznie mógł to zrobić każdy inny. Bardziej do Twojego przykładu pasowałaby gra Duke Nukem Forever, którą zapowiedzieliśmy na kilka dni przed premierą, jednak wówczas dysponowaliśmy demem (mogliśmy więc zainstalować grę, by sprawdzić czy damy radę to spolszczyć) i pewnością, że nie zrobi tego krajowy wydawca (zadzwoniliśmy do Cenegi, gdzie jednoznacznie potwierdzono, że gra zostanie wydana w angielskiej wersji).

  A sam chyba przyznasz, że jest różnica między tym, a pisaniem "Grupa X zapowiada spolszczenia gier, które kilka godzin temu zostały ujawnione". I jakby tego było mało, gry te zostały wpisane jako projekty tegoż zespołu i doczekały się nawet swoich podstron. I nawet nie przeszkadzał fakt, że nie wiadomo KIEDY one wyjdą, CZY w ogóle wyjdą, w jakich wersjach językowych i czy dadzą radę wydobyć z nich teksty oraz czcionki. Czasem warto trochę poczekać.

  A całej reszcie dzięki za miłe słowa. Takie coś znacznie bardziej motywuje :)

 • Kopec23

  Len: Podobnie jak Gruby czekam na jakieś informacje odnośnie spolszczenia FTLa. Co prawda osobiście go nie potrzebuję, ale młodszy brat z pewnością przywita je z otwartymi ramionami.

  Oczywiście nie mam żadnych dodatkowych informacji niż pozostałe osoby nie związane z IS, ale niestety mam dziwne wrażenie, że z tym konkretnym projektem nie będzie niestety zbyt różowo ze względu na jeden mały szczegół zwany: "FTL: Advanced Edition", który wg tego co podaje producent doda nowe zdarzenia, sektory, nowe systemy i jeszcze tonę innych rzeczy, które trzeba będzie przetłumaczyć...

  Tak czy siak czekam na informacje odnośnie tej polonizacji :-)

 • Noir

  Hej, mam pytanie w związku z informacją że nie będziecie już tłumaczyć The Inner World.
  Czy wiecie (i możecie ujawnić) czy spolszczenie nad którym pracuje jeden z wydawców ukaże się również na steamie? Mówiąc inaczej, czy ci którzy już zakupili grę na steamie (tak jak ja) będą mieli później możliwość zagrać w nią po polsku?

 • Len

  Noir: Jak już pisaliśmy: nie możemy tego komentować. A Jeśli o naszą wiedzę chodzi: nie wiemy :D

 • moster

  na scenie polonizacji zapanowała ostatnio dziwna moda na wpisywanie do planów gier... które dopiero co zostały zapowiedziane przez producentów.

  No i co z tego? To naprawdę taki problem? Co Wam do tego, że ktoś tak robi? Co ma do tego wiek? Mniemam, że chodzi o BDIP, chocaiż w sumie graj po polsku też "zaklepywało" spolszczenia przed wyjściem gier (np. gry Telltale).

 • zootalures

  IS i tak do lamusa, skoro każą klikać na infantylne ,,lubieto,, na fejsbuku..coś z wami chyba nie tak panowie. A bardziej wiarygodne niż wy teamy powoli was wypierają, już się obudziliście z ręką ww nocniku..troche pozno panowie...minął wam monopol.

 • Axles

  Bardzo miła informacja i trzymam kciuki zwłaszcza za Borderlands i FTL. Co do dodatku do FTL, nie widzę powodu by spolszczyć podstawkę, bo o samym dodatku nie wiadomo kiedy i czy na pewno wyjdzie.

 • TwentyTwoTea

  Miło wiedzieć, że prace nad Borderlands niedługo ruszą :) Swoją drogę nie wiedziałem nawet, że stanęły :) Życzę wytrwałości

 • ARKaM

  moster: Skąd wiadomo, że te gry nie otrzymają oficjalnej polonizacji? Choćby z tego powodu takie zaklepywanie jest dość dziwne. Poza tym - gdzie masz napisane, że to jakiś problem? Len jedynie uznał to zjawisko za osobliwe.

  zootalures: Każą? "Warto polubić nasz profil na Facebooku" - to jest nakaz? Gratuluję nadinterpretacji. Facebook(którego osobiście nie lubię) to przyszłość. Taka jest(moim zdaniem smutna) prawda i lepiej iść z duchem czasu, niż zagubić się w stagnacji. Nie uważasz?(zobacz ile teraz reklam kończy się typowym:"...i polub nasz fanpage na facebooku!")

 • Ramirez

  zootalures: Kibicuję klubowi piłkarskiemu FC Barcelona, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby wejść na stronę Realu Madryt i krytykować ich styl gry czy formę. Skoro tak bardzo nie podoba Ci się nasza "polityka" to po co tu wchodzisz i robisz czarny PR? Jaki masz w tym interes?

 • Len

  moster: Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli z tym "budzeniem się z ręką w nocniku". Czytałeś newsa? Jest tam napisane, że zamierzamy zmniejszyć zespół oraz liczbę jednocześnie prowadzonych projektów. Gdybyśmy mieli ciśnienie na udowadnianie komukolwiek czegokolwiek, to postąpilibyśmy dokładnie na odwrót, nie sądzisz? :)

  Ludzie z Graj Po Polsku też robili produkcje od Telltale, fakt, i to by w sumie wyjaśniało dlaczego BDIP tak bardzo śpieszyło się z zaklepywaniem, tak naprawdę, nieistniejących gier. Kiedyś (wieeele lat temu) panowały pewne niepisane zasady, których nowi nie dostrzegają lub nie chcą dostrzec. I to mi właśnie do tego.

 • IS Fan

  Nie mogę się doczekać spolszczenia Mark of the Ninja. Raczej nie sądzę (choć byłoby mega fajnie), aby znalazło się w nim przetłumaczone DLC z 1 misją Dosana. Stąd moje pytanie, czy jest szansa, że kiedyś wrzucicie to na warsztat? Pozdrawiam.

 • moster

  ARKaM - takie odniosłem wrażenie, nic poza tym. :)

  Po premierze danej gry też MOGĄ otrzymać spolszczenie - ile to razy polski dystrybutor zainteresował się tytułem długo po premierze. Poza tym często przed premierą wiadomo już, czy gra bedzie po angielsku, czy polsku (np. ostatni XCOM Bureau), więc argument nie do końca trafiony.

 • Len

  IS Fan: Spolszczenie będzie obejmowało zarówno wersję podstawową, jak i DLC.

  moster: Argument jest trafiony choćby z tego powodu, o którym sam wspomniałeś. Mianowicie, polonizacja od wydawcy jest niewiadomą nawet po premierze samej gry. Przed premierą tym bardziej.

 • Robertinho

  lol to ktoś zapowiedział spolszczenie do gry której jeszcze nie ma? o.O xd

 • IS Fan

  Ale nowinka! Jesteście wielcy! :D To tym bardziej czekam z wypiekami na twarzy. Super! :)

 • Rais

  Witam. Panowie czyli jednak poprawa ? Sporo gadaliście o niczym I komentowaliście taki posty jak moje ;D Ale ten post mi się podoba i uzbroję się w cierpliwość względem spolszczenia do Borderlands 2 Ponieważ przejscie gry bez jej dokładnego zrozumienia sprawiło że nawet nie chciało mi się odpalać dodatków. No cóż nie będziemy się spierać kto i kiedy miał racje. Bardzo Cieszy mnie z resztą nie tylko mnie, że postanowiliście w końcu wyciągnąć wnioski. Ja ze swojej strony życzę powodzenia :D A sam uzbroję się w Cierpliwość.

 • Len

  Rais: Wiesz, gdybyśmy mieli tak naprawdę wyciągać wnioski, to polonizację Borderlands 2 byśmy anulowali ;) Generalnie jest tendencja, że im popularniejsza gry, tym większe chamstwo panuje wśród graczy.

  Niemniej, zawsze dotrzymujemy obietnic, więc i tę dotrzymamy ;)

 • Rais

  Mówiac w ten sposob napedzacie agresje. Czy tak trudno sie przyznac do bledow ;D i podziekowac?

 • oard

  Czy możecie podać jakieś informacje dotyczące spolszczenia Borderlands 2 ?

 • ALLELUJACHU

  Mam prośbę. Nigdy nie krytykowałem Ironsquadu. Zawsze atakowałem gnoi, którzy rościli sobie prawa do spolszczenia, mimo, że sami go nie robili. Gnoiłem palantów, którzy nie mając prawa, domagali się czegoś. Teraz po raz pierwszy mam krytykę gospodarzy, czyli Ironsqadu. O co chodzi: Mnie interesuje TYLKO spolszczenie Borderlands 2. Tymczasem, jeśli chcę dowiedzieć się czegoś nowego. Poznać najnowsze wiadomości o tym spolszczeniu, muszę "obklikać" SIEDEM różnych wątków. Bo tak się ten temat "rozdrobnił". Proszę... Chłopaki!!!!!! Zlikwidujcie śmieciowe podstrony. Po ch... mi wchodzić na "co z tym ironsquadem" żeby się dowiedzieć o spolszczenie Borderlands 2 ?????? Weźcie to wyczyśćcie, żeby był JEDEN TEMAT, gdzie będą najnowsze wieści i komentarze. RESZTĘ WYKASUJCIE!!! Proszę. Po co SIEDEM wątków na ten sam temat??????????????????????

 • Len

  ALLEJACHU: O czym ty mowisz? Przeciez jest jeden dzial dla B2 do ktodego linka masz w menu po lewej. To nie jest forum.z "watkami" tylko strona internetowa a ty piszesz pod jednym z newsow o stanie prac, ktore pojawiaja sie okresowo. W newsach komentuje sie aktualne sprawy poruszane w tymze newsie. A w ogole to najlepiej napisac na forum, gdzie mozna ogolnie porozmawiac o projekcie.

 • Madmac

  Len zgadzam się w 100 % z Allelujachu!! Dlaczego? Sam ty osobiście zablokowałeś możliwość piśmiennictwa w temacie B2, broniąc się dziecinnymi argumentami dla naprawdę mniej inteligentnej naszej społeczności. Tutaj krytykujesz Allelujacha całkowicie bez podstawnie, bo ludzie nie mając możliwość pisania w rodzimym temacie robią to gdzie popadnie wg ich własnych wytycznych i sumienia, więc dlaczego piszesz że jest jeden dział dla B2 skoro jest zablokowany. Len tracisz w moich oczach, szkoda. ( przepraszam bardzo że możesz to bardzo osobiście odebrać ale nie toleruje głupoty bądź lewej propagandy ) / Pozdrawiam stały fan.

 • Len

  Madmac: Jesli jezdzenie po nas i zniechecanie ekipy do tego projektu nazywasz dziecinnym argumentem, to zycze ci zebys kiedys zostal rownie mocno znizony do ziemi za to, ze probujesz komus pomoc... Oprocz dzialu o B2, ktory jest czasowo zablokowany, wymienilem rowniez forum, gdzie zaden z "poszkodowanych" nie napisal nawet jednego postu. Co jest o tyle dziwne, ze tam latwiej otrzymac od nas odpowiedz, i to znacznie bardziej szczegolowa niz tu...

 • oard

  Bardzo łatwo uzyskać od Was informacje..., naprawdę.....
  B2 zablokowaliście, tu nie odpowiadacie, odsyłasz na Forum, a tam szukaj wiatru w polu.....I proszę, nie dramatyzuj. Nikt nie ma pewnie świadomego zamiaru kogokolwiek obrażać i tym podobne. My po prostu oczekujemy informacji o stanie spolszczenia, a że ich nie udzielacie wcale, co jest dziwne, sprawia to, że ludzie się denerwuje. I tyle.....

 • Len

  oard: Informacje są wtedy, gdy jest o czym informować. Nie wydaje mi się, żeby cieszył cię kolejny news o tytule "Wciąż rozwiązujemy problemy techniczne" ;)

 • ALLELUJACHU

  Przepraszam, że do tego wracam, ale chciałbym, żeby mi po chłopsku, prosto odpowiedzieć ;-) Ja prosty chłopak jestem. Naprawdę temat Borderlands 2 (z mojego punktu widzenia) jest rozwleczony po wielu podstronach. Ja owszem zaczynam od kliknięcia w ikonę Borderlands 2 po prawej stronie strony głównej, ale najświeższe komentarze i odpowiedzi i "informacje" są gdzie indziej. Trochę tu. Trochę tam. Wątek Borderlands 2 jest poruszany wszędzie tu:
  1. Co z tym Iron Squadem?
  2. Niepewna przyszłość polonizacji Borderlands 2
  3. Spolszczenie Borderlands 2 - garść wyjaśnień
  4. Spolszczenie Borderlands 2 w sieci?! Nic z tych rzeczy
  5. Polonizacja Borderlands 2 bezpieczna
  6. Dodatki DLC do Borderlands 2 również zostaną przetłumaczone
  7. Spolszczenie Borderlands 2 już powstaje!
  Po co to? Ja nie żądam i nie zieję w was ogniem. Ale to jest zwykły bałagan. Bo w każdym wątku na przestrzeni kilku miesięcy pojawiały się nowe wpisy i nowe odpowiedzi zespołu. I ktoś, kto szuka informacji o spolszczeniu MUSI PRZEKLIKAĆ WSZYSKIE STRONY I ZJECHAĆ W KOMENTARZACH NA SAM DÓŁ, żeby być NAPEWNO PEWIEN, że nic mu nie umknęło. DLATEGO proszę (nie domagam się) zablokujcie wszystko co niepotrzebne i określcie się gdzie będzie można nowe komentarze dopisywać i gdzie będziecie odpowiadać.

 • Toxsin

  Chłopie daj spokój, bo to jest tak jak byś przyszedł do swojego sąsiada i kazał mu posprzątać bo ma syf :D

 • ALLELUJACHU

  No... być może tak jest jak mówisz, Toxin, ale co? Nie mogę poprosić "sąsiada", żeby posprzątał? Nie przeczytałeś do końca, albo nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego posta. Napisałem, że nie tupię nogą, i nie żądam, tylko PROSZĘ ;-) Żeby posprzątać ten "syf" ;-) Pozdro dla ironsquadu, chociaż wciąż nie posprzątali ;-)

 • Toxsin

  No niestety :-) Życie :/

 • fenfir

  ALLELUJACHU -> ale co ty chcesz? Wypowiedzi pod B2 są zablokowane do czasu nowych informacji więc w zasadzie nic nie musisz śledzić i czytać po starych newsach bo tam nowych informacji nie będzie. A stare newsy dobrze, że są podane bo nie każdy śledzi na bieżąco od początku projektu co się działo i może w ten sposób się dowiedzieć o perturbacjach związanych ze spolszczeniem na przestrzeni czasu.

 • oard

  Mija 5 miesięcy od ostatniego komunikatu w sprawie spolszczenia Borderlands 2. Właściwie, to od stwierdzenia, że prace trwają.....
  Czy jest sens jeszcze zaglądać do Was wypatrując spolszczenia, czy dać sobie spokój ?

 • Beer

  Oard - zaproponuj IS umowę i zapłać im za spolszczenie, to będziesz miał. Nie licz na to, że chłopaki będą zapierdzielać, podczas gdy to ich hobby i wolna wola. Też jestem zainteresowany spolszczeniem, ale trochę zrozumienia.

 • Oard

  Beer- to nie o to chodzi. Ja nie mam jakiegoś parcia na to spolszczenie. Gram w inne gry. Chodzi mi tylko o to, że projekt ma już jakieś 1,5 roku, a informacji dotyczących jego zero. A właśnie o informacje typu "słuchajcie, spolszczenie będzie za około 3,4 5 miesięcy itp. i wtedy wszyscy wiedzą na czym stoją. Tylko tyle......

 • Toxsin

  Ile razy muszą napisać że nie wiadomo kiedy żebyś zrozumiał ?

 • oard

  Nie odpowiadaj mi klakierze. Jak nic nie wiesz, to się nie odzywaj. Pisałem do IS, i Oni jeśli chcą, to mogą odpowiedzieć.

 • ...123

  Wyjdzie w wakacje?

 • Razo120

  Jak cos ci z IronSquad mówili ze czekają aż Gra się Ustabilizuje bo co chwile wychodzą nowe Patche i dodatki. Może po Son of Crawmerax wyjdzie ostatni Patch i Iron Zacznie Prace :D

 • dominik

  Witam wyjdzie to spolszczenie czy nie da się go zrobić?

 • ?

  Dużo jeszcze będzie tych patchów? skączylem juz cała gre i prawie fabuly nie rozumiem?

 • Mario

  To nie aż tak dziwne, że nie zrozumiałeś fabuły po jej "skączeniu". Obawiam się, że spolszczenie może tu nie pomóc...
  Ja o IS jestem spokojny. Chłopaki znajdą czas, ochotę i z pewnością uświadczymy spolszczenia. Także panowie (i panie?) trochę wsparcia, a nie narzekania i psioczenia...

 • jankq

  Kiedy wyjdzie to spolszczenie. Data "2014" wiem, ale moze cos konkretniej, zima, jesien, moze jeszcze w te wakacje? Borderlandsa 2 mam nieruszonego bo tam tyle gadania i jest i tekstu trudnego po angielsku ze sie zwyczajnie gubie, a sa inne gry w ktore moge grac bez przeszkod.

 • dejf

  Czekam na spolszczenie i trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! :)

 • diamond

  Nie Moc będzie z Wami !!!

 • Maryna

  Więc nie masz na co czekać, bo projekt przerósł Ironów. TO że nie dają znaku życia w powyższym temacie jedynie świadczy o ich słabości, bo twardo stojący człowiek mówi idę albo w lewo albo w prawo. Popierałem Ironów, jednak teraz ich olewactwo jest zbyt odrażające, żeby być przychylnym Im.Pozdrawiam

 • Dutagamo

  UP@
  Maryna proszę cię są wakacje i każdy może sobie wziąć urlop :P

 • diamond

  zrobiće spolszczenie do firefall bo tej gry nie ogarniam bo grałem

 • ALLELUJACHU

  Czy należy rozumieć, że Ironsquad padł? Bo wszystko na to wskazuje :/ Od trzech miesięcy nie pojawiło się NIC! ŻADNEJ INFORMACJI, O NICZYM!!! Ani tutaj, ani na fejsie :/ Chłopaki moglibyście chociaż zakomunikować, że team przestał istnieć. Trzy miesiące bez jednego nawet zdania?

 • oard

  Szkoda, że nawet nie chce się Im odpowiadać.............

 • Szkoda

  niektóre ekipy nie braly tego spolszczenia bo IS wydawał się wiarygodny w branży

 • oard

  Koniec Iron Squad?

 • trebor

  i się pojawiło Borderlands: The Pre-Sequel!, panowie powiem tylko NIE

 • super D

  Halo halo, żyjecie? Napiszcie czy jest nadal szansa na polonizację? Pozdro

 • oard

  Jutro Święto Zmarłych. Może się odezwą........

 • kornik

  Smutno mi bo liczyłem trochę na tego Borderlandsa 2 :(

 • ALLELUJACHU

  Tak jak zawsze broniłem Ironsquadu... to jednak powiem, że w temacie Borderlands 2 to jest po prostu dno...

 • Trepeq

  obiecałem sobie, że zagram w borderlands w trybie ture vault hunter jak wyjdzie spolszczenie
  chyba nic z tego nie będzie...

 • Dulux92

  Żyje tu ktoś? Jakieś info będzie jeszcze o spolszczeniu w tym roku?

 • Razo120

  Chociazby mogli dac znac czy robia to jeszcze czy nie : P

 • iwan4672

  Na głównej pisze że premiera polonizacji 2015. Wygląda na to, że ekipa pracuje nad polonizacją.

 • Dulux92

  Ludzie którzy pracują na tym spolszczeniem ( jeżeli jeszcze nad nim pracują wogle) wchodzą tu tylko żeby zmienić date premiery polonizacji czyli raz na rok nie czytają komentarzy a info dają raz na ruski rok moim zdaniem do premiery nie dojdzie i taką decyzję już podjeli dawno temu tylko nic nie napisali a my czekamy jak te łosie o niczym nie wiedząc

 • Dulux92

  nie znajdą programisty to spolszczenia do bordera nie będzie 3 lata czekania na marnie dziękuje do widzenia juz nigdy na tą strone nie wejde

 • Toxsin

  Szkoda tylko że tyle czekania na marne. Broniłem Ironsquadu, tylko po co ? Nic nie zrobili, kazali czekać.....

 • oard

  Wreszcie przejrzałeś na oczy Toxsin ???

 • Golilo

  3 rok na spolszczenie czekamy... Mam nadzieję, że wyjdzie w tym roku...

 • Grzyb111

  Haha nie wyjdzie złożę się że site dawno umarł brak aktywności naszego iron sqadu wystarczająco dobrze to pokazuje. chcecie znaleźć fragmentaryczne spolszczenie szukajcie na chomiku tyle że orginalnie jest pod język niemiecki więc żeby był pod ang patrzcie w komentarze spolszczenia dziękuje żegnam bo raczej tą stronę więcej nie odwiedzę.

 • iwan4672

  Borderlands 2 - Premiera polonizacji 2015.
  Jest rok 2016 i dalej "Prace w toku"
  Lepiej dajcie sobie spokój i odpuście tą polonizację. Przyznajcie się że nie potraficie spolszczyć tej gry, i polonizacja nigdy nie wyjdzie.
  Pozdrawiam.

 • Ativ

  Ja bym proponowal polonizacje Borderlands 2 bez polskich znaków. :)

 • Razo120

  IronSquad is Dead

 • Ayyy

  R.I.P

 • Aero

  R.I.P vol.2

 • superpogromcamrowekidziewicwplastikowymworku

  AR AJ PI vol.3


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.