Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Zgadnij tytuł nowego projektu Iron Squad!

Iron SquadZ przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad zupełnie nowym projektem. Jednak ta zapowiedź będzie inna od tych, do których Was przyzwyczailiśmy. Otóż, tym razem sami będziecie musieli odgadnąć tytuł gry... Zasady są bardzo proste, jednak wymagają cierpliwości i poświęcenia kilku minut. Pierwsza osoba, która przebrnie przez to zadanie, otrzyma od nas klucz Steam na grę Anna: Extended Edition w polskiej wersji językowej oraz przedpremierowy dostęp do polonizacji niezapowiedzianego tytułu.

Waszym zadaniem jest ułożenie rozsypanych puzzli w spójną całość, która utworzy zdjęcie polonizowanej przez nas gry. Kolejnym krokiem jest odgadnięcie tytułu tejże produkcji. Wygra jednak ten, kto pierwszy prześle nam zrzut ekranu (poprzez prywatną wiadomość na facebooku) z ułożonymi puzzlami oraz wpisze poprawny tytuł w tym miejscu. Oczywiście, po odgadnięciu zagadki ustosunkujemy się do Waszych pytań i niedługo potem zamieścimy pełną zapowiedź projektu. Śpieszcie się, bo zadanie jest naprawdę proste do odgadnięcia. A dla ułatwienia dodamy jeszcze, że gra miała swoją premierę tej jesieni.


23 komentarzy
Komentarze
 • B2

  Może w końcu coś o Borderlands 2 napiszecie?

 • j_h

  A może by tak wreszcie Mark of the Ninja ukończyć zamiast nowego projektu?

 • Frostbite

  A może, by tak pierwsze ukończyć WSZYSTKIE spolszczenia, których się podjęliście, a dopiero później brać się za następne!? Żałosne :D

 • Angel

  No to ładnie zostaliście zmieszani z błotem. Zdaje się, że wszyscy mają was i ten wasz projekt gdzieś :D

 • m_a_t

  Jeszcze nie ukończyli poprzednich projektów a już się biorą za nowe trochę to bez sensu !

 • Brin

  Jesteście jak rząd Tuska, tylko obiecujecie!
  BTW: Contrast

 • spike

  no co Wy..ludzie przecież to profesjonaliści^^^..nie dyletanci, dobrze wiedzą co robią..także nie krytykujcie profesjonałów..sami się skończą widząc tylko czubek własnego nosa.

 • Nextorius

  Ja wiem, ja wiem...zgadłem!!! To Borderlands 3.

 • fenfir

  Tytuł mnie nie interesuje, ale mimo wszystko wam kibicuję. Z ciekawości, jest w tej grze fabuła? Coś co warto poznać, nie licząc dość oryginalnego gameplayu?

 • qooboos

  Iron Squad to nie ludzie i projekty wrzuceni do jednego wora, bo zespół dzieli się na mniejsze podzespoły. Poza tym, jeśli - dajmy na to - testerzy testują jakąś grę, to wówczas tłumacze nic nie robią. A skoro nic nie robią, to mogą ten czas wykorzystać na tłumaczenie innej gry. I tak rodzą się takie projekty, jak Contrast, który (to już swoją drogą) jest projektem na 3 osoby.

 • Loans For Bad Credit

  @fenfir: Fabuła jest, i moim zdaniem całkiem ciekawa. Są scenki, które śmieszą (np. bajka o księżniczce), ale też takie, które zmuszają do refleksji. Ale nie oczekuj od takiej gry rozkmin na miarę Mickiewicza :D
  Poza tym podoba mi się klimat i soundtrack - przyjemny jazzik :)

 • Otigiruru

  Len mam smutne wrażenie, że niema sensu "strzępić" klawiatury. Tyle razy była mowa o tym, że w zespole każdy ma swoją własną funkcję i nadal w koło niektórzy piszą to na co mają ochotę.

 • MowerRuleZ

  Ludzie ogarnijcie się, co wy w ogóle piszecie. Ci ludzie robią dla nas graczy, całkowicie bezinteresownie spolszczenia do gier, a wam jescze nie pasuję. Czekanie ,czekaniem, ale pomyślcie gdyby nie oni niektóre perełki nigdy nie zostałyby spolszczone. Lepiej chyba poczekać nawet 2 lata i mieć gre po polsku, ani jeżeli wiecznie narzekać. Jak wam nie pasuję sami zróbice, a nie wiecznie krytkujcie.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232