Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Nowe zdjęcia z polskiej wersji gry Mark of the Ninja

ProjektyPolonizacja gry Mark of the Ninja jest projektem pełnym kontrastów: z jednej strony strony wydaje się niewielką produkcją, a po bliższym przyjrzeniu okazuje się, że zawiera naprawdę sporo tekstu. Tak samo z początku wydawało nam się, że będzie to prosty projekt, a okazało się wprost przeciwnie. Co rusz napotykamy na problemy, które powodują, że wciąż nie jesteśmy zadowoleni z efektów. Dobra wiadomość jest jednak taka, że testy lingwistyczne powoli dobiegają końca.

Większość testerów ukończyła już grę, a zgłoszone przez nich poprawki zostały wprowadzone. Na dzień dzisiejszy dysponujemy już dziewiątą betą, która wymaga jeszcze tylko kilku szlifów oraz upewnienia się, że wszystko działa, jak należy. Wiemy, że projekt bardzo się dłuży, ale musicie zrozumieć jedno - robimy to w swoim wolnym czasie. Każdy z nas ma swoje życie, w którym na co dzień zajmuje się sprawami znacznie wyższej wagi i nie zrezygnuje z niego dla zajęć typowo hobbystycznych. Drugą sprawą jest fakt, że w ostatnich miesiącach zachodzą w Iron Squad duże zmiany personalne i systemowe, których nie zauważycie, ale na pewno będą miały wpływ na szybkość i sposób prowadzenia prac. Możemy zdradzić, że jedną z tych rzeczy jest zupełnie nowy, autorski program do zarządzania tłumaczeniami, który zostanie przetestowany w najnowszym projekcie - polonizacji gry Contrast.

A żeby nie być gołosłownymi - nasza galeria została uzupełniona o kilka świeżutkich zdjęć z gry.

Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Mark of the Ninja - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
10 komentarzy
Komentarze
 • Kondzior

  Może zdążycie na moje urodziny do wtorku? :D

 • spike

  nie zdążą bo mają następny projekt..i jak czytałes powyżej nie mają czasu^^^

 • Monika

  Daj se spokój, Iron Squad zdycha. Polecam BDIP, GameSub czy inne grupy, tu jest stagnacja od wielu miesięcy. A do tego, według mojego śledztwa odchodzą kolejni członkowie.

 • spike

  bo wódz satrapa..hyhy, który merytorycznie i przewidywalnie myśleć nie potrafi

 • Monika Żal...

  Monika: Lepiej się skup na tym, KTO odchodzi, to wtedy sprawa taka różowa już nie będzie... A do BDIP wysyłałem kiedyś zgłoszenie i zostałem potraktowany "z automatu" po czym odezwał się do mnie jakiś młody koleś z wyraźnymi zachwianiami emocjonalnymi... Jeśli Ty polecasz ten zespół, to mogę Ci tylko współczuć.

 • Żalik

  Monika Żal...: Ameryki nie odkryłeś/aś. Wystarczy wejść na GPP i zapytać parę osób o lidera BDIP....

 • qooboos

  Ileż to się nagle porobiło osób piszących z dalekich krajów i polskich bramek proxy... Jeśli ktoś zamierza kogoś przekonywać do swojej racji (jakakolwiek by nie była i po czyjej stronie stała), to proponuję spotkać się w rzeczywistości, pokazać swoją prawdziwą twarz i spojrzeć sobie w oczy. Za zasłoną internetu każdy jest mądry i odważny, więc to żaden wyczyn.

  A korzystając z okazji: dziękuję za komentarze w dużych ilościach. To dla mnie znak, że (pomimo mocnej stagnacji w ostatnim półroczu) Iron Squad wciąż budzi zainteresowanie :)

 • siup

  a co Ty masz z tymi IP, jakieś zboczenie?
  Co za różnica czy proxy PL/zagraniczne czy jakieś wygwizdowo dolne...
  Liczy się to, że patrząc z naszej strony nic się nie dzieje... żadnych informacji o postępach ogólnie tytułów, jedynie jakieś pojedyncze przypadki.
  Ograniczcie projekty to może skończycie te wcześniejsze, a nie teraz jakiś badziew "Contrast"... większość i tak o tym nie słyszała, ale w sumie kolejna pozycja w "cv"...

 • qooboos

  siup: My uważamy, że Contrast to fajna gra. Fakt, rynku nie zwojuje, ale "jakimś badziewiem" byśmy jej nie nazwali. Zresztą, o gustach się nie dyskutuje. Mi, na ten przykład, totalnie nie podoba się Metro 2033, które zostało okrzyknięte jakimś hiciorem...

  A odnośnie IP. Jeśli jedna osoba zmienia kraje (a nawet kontynenty), to raczej nie dlatego, że się przeprowadza. Komentarze pisane z proxy prawie zawsze lecą do kosza z automatu (także te pozytywne). Polecam zapoznać się z regulaminem do którego link jest nad polem do pisania.

 • Frostbite

  Len: Tak to skomentuje http://replygif.net/i/1245.gif xD


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.