Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Rozpoczęliśmy testy spolszczenia gry Mark of the Ninja

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że po wielu bataliach z czcionkami, w końcu udało nam się rozpocząć testy spolszczenia gry Mark of the Ninja. To ostatni etap w tworzeniu polonizacji, który jednak bardzo opóźniał się ze względu na liczne problemy z wyświetlaniem polskich znaków diakrytycznych. Wierzcie nam, że nawet tak drobna rzecz potrafi przyprawić o ból głowy, więc wykażcie się cierpliwością. Zdajemy sobie sprawę, że prace trwają już naprawdę długo, ale nie przeskoczymy spraw związanych z życiem codziennym.

W testach biorą już udział trzy osoby, a są: to Krystian "Len" Machnik (jako kierujący testami i cały projektem), Piotr "dero" Zych oraz Adam "ARKaM" Miłosz, lecz docelowo będzie zaangażowanych 5 testerów. Wszystko po to, by wychwycić możliwie najwięcej błędów, które przecież każdy z nas może popełnić. Jednak końcowy efekt już Wy ocenicie, miejmy nadzieję, jak najprędzej.

Mark of the Ninja - Spolszczenie gry

Mark of the Ninja to dwuwymiarowa platformówka z elementami skradankowymi, za którą odpowiada studio Klei Entertainment znane za sprawą popularnego Shanka. Jak nietrudno wywnioskować z tytułu tej produkcji, gracz wciela się w wojownika ninja, który niepostrzeżenie przemyka na terytorium przeciwnika, by efektownie się z nim rozprawić, nie wzbudzając przy tym alarmu. Gra zdobyła wiele pochlebnych opinii zarówno graczy, jak i recenzentów zdobywając przy tym często maksymalne noty.
13 komentarzy
Komentarze
 • szuru

  Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Powiem tylko, że chwała za to że w ogóle chce wam się to robić, bo pomagacie w ten sposób dużemu gronu graczy. Mimo to, po raz kolejny coś wam wypada, coś nie działa, lub czegoś nie można. Już szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio wydaliście projekt tak jak obiecywaliście/planowaliście. Radzę na przyszłość nie brać się za parę projektów jednocześnie jak również z rozwagą podawać kolejne terminy. Bo takie ciągłe zmiany terminów powodują, że właściwie nie ma sensu patrzeć na zapowiedzi bo i tak na ślepo można strzelać że projekt wyjdzie kiedyś tam ale na pewno nie wtedy kiedy wy mówicie. ;p

 • qooboos

  szuru: Problem w tym, że cokolwiek byśmy nie zrobili, to i tak zawsze jest źle. Wiesz co się dzieje, kiedy w ogóle nie podajemy terminów? Jesteśmy wyzywani od najgorszych, że mamy graczy w dupie... Taka szara, polska rzeczywistość.

 • Woyt

  Nie rozumiem tych pajaców co ciągle narzekają na IS! Ludzie przecież Oni robią to całkowicie za darmo, z własnej inicjatywy, poświęcając swój prywatny czas żebyście wy mogli grać w wersje pl więc o co wam chodzi?! Nie chcecie czekać to nie czekajcie, ale wstrzymajcie się z debilną krytyką! Spolszczenia będą jak będą gotowe! Z mojej strony wielki szacunek dla IS, korzystałem i będę korzystał dalej z Waszej pracy. Dzięki!

 • Promilek

  szuru dobrze gada polać mu.
  Z borderlandsem 2 to są już po prostu jakieś jaja newsa już nie było z pół roku

 • Mark Of The Ninja

  Taka prawda.. Len"..taka prawda...

 • toranaga

  a ja napisze tak. Ci ludzie robią te spolszczenia i nie biorą za nie od was pieniędzy kiedy już powstaną. Więc możecie marudzić do bólu a oni mogą co chcą... z mojej strony podziękowania za taką inicjatywę. To mój pierwszy koment choć czekam i śledzę projekt polonizacji borderlands2 od samego porządku. Dodam że jestem osoba szalenie niecierpliwą ale co do pracy tych Panów pretensji mieć nie można, domyślcie się czemu...

 • Świru

  Iron Squad zasłużyli już na swoje miejsce na Olimpie. Dla mnie mogliby nie dokończyć trzech pozostałych spolszczeń, i tak zrobili już kawał dobrej roboty.

  Uczyć się angielskiego gnoje, zamiast grać w gry!

 • qooboos

  Testy Mark of the Ninja rozkręciły się na dobre. Mamy już czwartą wersję bety i szybkim tempem zmierzamy do finalnej :)

 • lolek32

  ma m nadzieje że następny ftl jest w kolejce :P

 • spike

  w 2015 roku ..Len, hłe, hłe..jak to Srogi Luśnia by się ośmiał..^^..jezdeśta chłopaki i tak debeściaki^^^

 • człowiek

  Jest szansa że dostaniemy spolszczenie w tym tygodniu??? Pozdrawiam!

 • j_h

  No, wreszcie jakiś screen z polskiej wersji. Czekam z niecierpliwością :)

 • 647

  Gra zakupiona, czekam na spolszczenie :)


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.