Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Ukończyliśmy prace nad polską wersją gry Splatter

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że w ostatnich dniach definitywnie zakończyliśmy wszystkie prace związane z tłumaczeniem gry Splatter. Wszelkie pliki zostały już przekazane twórcom gry, firmie Dreamworlds, od których będą zależały dalsze decyzje odnośnie losów polskiej wersji. Możecie być pewni, że poinformujemy Was, gdy tylko polonizacja zostanie oficjalnie zaimplementowana. Póki co, zapraszamy do naszej galerii zdjęć, gdzie zamieściliśmy 20 screenshotów z polskiej wersji Splattera.

Splatter to dwuwymiarowa gra niezależna czerpiąca najlepsze rozwiązania z klasycznego Alien Breeda wydanego w 1993 roku. Fabuła opowiada historię znudzonego życiem Maxa, którego los odmienia się w chwili inwazji obcej rasy. Wówczas rozpoczyna się walka o przetrwanie na kilkunastu poziomach wypełnionych zombie, cyborgami i różnego rodzaju robactwem. Kampanię można zaliczać samotnie, jak i poprzez lokalny tryb multiplayer czy kooperację. Akcję ukazano z lotu ptaka, dzięki czemu gra łączy w sobie old-schoolowość z nowoczesną oprawą, bazującą na zaawansowanej grze świateł i cieni.

Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
Brak komentarzy
Komentarze
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego materiału.
    Możesz być pierwszy!

Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.