Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Gra Splatter kolejnym oficjalnym projektem IS

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że podjęliśmy się kolejnego oficjalnego projektu, którym jest niezależna gra Splatter. Pierwsze prace zostały rozpoczęte zaraz po zakończeniu Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska, o którym informowaliśmy przed tygodniem. Tym razem jednak skala projektu jest znacznie mniejsza, więc i zadań mamy mniej. Zakres naszych prac obejmuje przetłumaczenie wszystkich tekstów, opiekę nad polską wersją w przypadku aktualizacji oraz promocję gry w Polsce.

To ostatnie jest o tyle ważne, że Splatter walczy na Steam Greenlight o miejsce w systemie elektronicznej dystrybucji. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do głosowania. Ze swojej strony możemy obiecać, że zrobimy co w naszej mocy, aby polska wersja prezentowała możliwie najwyższy poziom. Aktualnie w projekt zaangażowane są dwie osoby: Tomasz "blattdorf" Błaut oraz Krystian "Len" Machnik, którzy powinni zakończyć wszystkie zadania w ciągu najbliższego tygodnia.


Splatter to dwuwymiarowa gra niezależna czerpiąca najlepsze rozwiązania z klasycznego Alien Breeda wydanego w 1993 roku. Fabuła opowiada historię znudzonego życiem Maxa, którego los odmienia się w chwili inwazji obcej rasy. Wówczas rozpoczyna się walka o przetrwanie na kilkunastu poziomach wypełnionych zombie, cyborgami i różnego rodzaju robactwem. Kampanię można zaliczać samotnie, jak i poprzez lokalny tryb multiplayer czy kooperację. Akcję ukazano z lotu ptaka, dzięki czemu gra łączy w sobie old-schoolowość z nowoczesną oprawą, bazującą na zaawansowanej grze świateł i cieni.

Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
22 komentarzy
Komentarze
 • wysy

  Widze, że iron squad na stałe wraca do dawnej aktywności, jestem mile zaskoczony ostatnimi działaniami : ) Będe trzymał kciuki!

 • PaCo666

  Ja również mocno trzymam kciuki...
  Jednocześnie będąc zasmuconym, iż nie ma żadniusich informacji odnośnie planu wykonania spolszczenia do extra gry: Brutal Legend... :(
  Pozdrawiam!

 • Alkoholik

  Dajcie newsa jak z tym borderlandsem 2 sprawa wygląda. A swoją drogą zamiast takiego dziadostwa moglibyście przetłumaczyć Mars War Logs.

 • 595

  @PaCo666 - internal alfa w drodze, licznik tekstu ciągle bije.

  @Alkoholik - bez wrześniowego patcha, który poprawi lokalizacje angielską, do MWL można tylko z kijem podejść. chyba, że znasz z pół tuzina tłumaczy z francuskiego na polski, wtedy daj znać i podeślę co trzeba.

 • Alkoholik

  Albo przetłumaczcie Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition epicka gierka nie dawno wyszła na pc

 • kamil950

  Dobrze, że kupiłem to Splatter razem z innymi grami za dolara z tego bundle - http://groupees.com/bm9 . Niestety już się skończył, ale może się jeszcze komuś uda wymienić albo zapłacić przez PayPal np. na steamtrades.com (tylko to jednak może być jakieś ryzyko, więc dla jego zmniejszenia warto też patrzeć na czyjeś komentarze).

 • jan

  a po co tłumaczyć tą grę lepiej weżcie się do pracy nad lepszą grą np
  do brutal legend spolszczenie zróbcie proszę

  to lepiej zróbcie spolszczenie do syndicate 2012

 • 698

  Lepiej napiszcie to w miejscu przeznaczonym do tego.

 • janek

  a po co tłumaczyć tą grę lepiej proszę wziąść się do pracy nad lepszą grą np:do
  The Bureau: XCOM Declassified bardzo proszę o spolszczenie i X-Men Origins: Wolverine pc spolszczenie zrób napisy pl do gry prosi!! w 100 procent i wstaw Milutka prośba proszę ją wykonać

 • 595

  @janek: Rosomak długo czekał, aż się ktoś za niego weźmie, ale się doczekał.

 • 698

  To bardziej wygląda jak jakiś spam z translatora xD "(...)pc spolszczenie zrób napisy pl do gry prosi!!" Padłem xD

 • Danio237

  Do tych co mówią że jest spolszczenie Blood Dragon powiadam - NIE MA.

 • 698

  Danio237: Jest: http://muve.pl/pc/akcja/far-cry-3-blood-dragon-pc/51196

 • PaCo666

  Witam!
  Właśnie sprawdziłem moją wersję gry Far Cry: Blood Dragon, którą mam na UPlay. NIE MA polskich literek... Tym niemniej, moja wersja pochodzi z kodu dodawanego do kart graficznych. Może to tego wina i wersja zakupiona w polskim sklepie posiada poslkie napisy...
  Pozdrawiam!

 • Danio237

  @ARKam: Nie ma. Muve.pl to chyba nie jest zbyt wiarygodne źródło do szukania takich informacji... po prostu ktoś się tam pomylił przy wpisywaniu danych.

 • 698

  Nie pomylił się ,tylko polska wersja jest od niedawna, jak widzisz jest tam specjalny dopisek PL przy nazwie, inne wersje tej gry są po angielsku. Prawdopodobnie Ubisoft wydał to w tajemnicy - po co? Cholera wie, bo zainteresowanie tym tytułem było duże, a polska wersja byłaby świetnym dodatkowym bodźcem do zakupu dla klientów. Kupiłem ten dodatek, jak przyjdzie to powiem, czy jest wersja pl i udowodnię to screenami/filmikiem.

 • kamil950

  @PaCo666 - Tam na muve.pl jest napisane, że data premiery tej wersji Ubisoft Exclusive to 27.09.2013, więc może jeszcze trzeba poczekać i mam nadzieję, że inne edycje gry też będą miały polskie napisy (np. przez aktualizację).

 • 595

  nie ma gwarancji, że polski zostanie dodany do wcześniejszych pudełkowych wydań blood dragona, a tym bardziej do wszystkich tych rozdawanych z kartami graficznymi. jeśli tak się stanie to będzie tylko i wyłącznie dobry gest ze strony Cenegi i Ubisoftu, które wcale nie muszą tego robić.

 • spike

  Nie wiem kto w tego waszego Splattera będzie grał, to samo w Anne, gdzie chora psyche twórców generuje tylko im znane zagadki, ale róbta co chceta.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232