Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie Mark of the Ninja coraz bliższe ukończenia

ProjektyJak zapewne zauważyliście, w ostatnim czasie staramy się nadrabiać zaległości po trudnych chwilach dla Iron Squad. Dopiero wczoraj opublikowaliśmy spolszczenie gry Torchlight II, a dziś mamy dla Was kolejną pozytywną nowinkę. Tym razem tematem jest Mark of the Ninja - dwuwymiarowa platformówka z elementami skradankowymi, której polonizacja miała zostać ukończona w ekspresowym tempie. Niestety, problemy osobiste i organizacyjne pokrzyżowały plany. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Prace nad spolszczeniem gry Mark of the Ninja nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Etap tłumaczenia został już całkowicie zakończony, podobnie zresztą jak korekta. Obecnie pracujemy nad czcionkami, a dokładniej rzecz ujmując: nad dodaniem polskich znaków diakrytycznych. Tylko ten jeden krok dzieli nas od testów lingwistycznych, które pozwolą wyeliminować wszelkie błędy i nieścisłości. Trudno jednak ocenić ile zajmie ten etap - wszystko wyjdzie w praniu, choć coś nam podpowiada, że wrzesień będzie obfity w nowe polonizacje... Śledźcie naszą stronę na bieżąco.

Mark of the Ninja to dwuwymiarowa platformówka z elementami skradankowymi, za którą odpowiada studio Klei Entertainment znane za sprawą popularnego Shanka. Jak nietrudno wywnioskować z tytułu tej produkcji, gracz wciela się w wojownika ninja, który niepostrzeżenie przemyka na terytorium przeciwnika, by efektownie się z nim rozprawić, nie wzbudzając przy tym alarmu. Gra zdobyła wiele pochlebnych opinii zarówno graczy, jak i recenzentów zdobywając przy tym wysokie oceny.
8 komentarzy
Komentarze
 • j_h

  No i to jest dobra wiadomość, już się bałem że ten projekt umarł. Czekam z niecierpliwością.

 • szuru

  Taka informacja, wszyscy którzy chcą sprawdzić i grę jak i również jakość samego spolszczenia, mogą teraz zakupić grę w bundlu za dolara.
  Pozdrawiam.

 • kamil950

  @szuru - Chodzi oczywiście o ten bundle jakby ktoś inny nie wiedział - https://www.humblebundle.com/

 • KristoferTM

  Niesamowite właśnie dzisiaj ściągnąłem tę grę i zaraz znalazłem tę stronę :) w takim razie poczekam na spolszczenie :) ale ile można tak mniej więcej na to czekać ;\ ?

 • spike

  KristoferTM , Twoi potomkowie w to po polsku zagrają.

 • KristoferTM

  Pewnie tak ;D

 • Mengele

  I koniec września tuż tuż a spolszczenia brak :/

 • Kafelka

  W expresowym tempie tak ? trochę śmieszne ...


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.