Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Premiera spolszczenia Torchlight II już jutro!

ProjektyMamy miłą niespodziankę dla fanów gry Torchlight II - premiera spolszczenia odbędzie się już jutro! Polonizacja jest już ukończona w 100% i przeszła niezbędne testy, które pozwoliły wyeliminować błędy oraz wszelkiego rodzaju pomyłki. Cała paczka będzie ważyła niewiele, bo 2,4 MB i wyjątkowo zostanie opublikowana w warsztacie Steam. Dzięki temu rozwiązaniu unikniecie konieczności ręcznego instalowania - wystarczy, że zasubskrybujecie odpowiednią modyfikację i uruchomicie grę z jej wykorzystaniem.

Polonizacja gry Torchlight II przeszła długie testy, jak jeszcze żaden projekt zespołu Iron Squad. Wszystko po to, by upewnić się, że jakość przekładu będzie odpowiednio dobra. Wszak, dostępna jest oficjalna polska wersja od Cenegi, toteż nasza praca nie miałaby sensu, gdyby nie była wykonana po prostu lepiej. Przede wszystkim, staraliśmy się uniknąć nieścisłości na które cierpi oficjalna lokalizacja, lecz także zadbaliśmy o odpowiednią "klimatyczność", abyście poczuli się tak, jakbyście czytali oryginalne teksty. A jak nam to wyszło - ocenicie sami. A dla niecierpliwców mamy 20 świeżutkich zdjęć. Zapraszamy do oglądania.

Torchlight 2 - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Torchlight 2 - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Torchlight 2 - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Torchlight 2 - Spolszczenie gry od Iron Squad 04

Torchlight II to klasyczny RPG akcji czerpiący rozwiązania z kultowej serii Diablo. Historia przedstawiona w grze rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach pokazanych w oryginale. Nieznany sprawca zniszczył tytułowe miasteczko "Torchlight" i wykradł esencję mocy Ordraka - sprawcy wszelkiego zła w pierwszej części gry. Zadaniem gracza jest dopaść złoczyńcę i zapobiec naruszeniu równowagi między żywiołami. W ten sposób gracz po raz pierwszy opuści ciemne podziemia, by zwiedzić rozbudowany, otwarty świat, pełen losowych wydarzeń i ze zmiennymi warunkami pogodowymi.
23 komentarzy
Komentarze
  • sv1

    Miazga!:) Juz jutro, martwi mnie tylko to subskrybowanie bo kojarzy mi sie z facebookiem, ktorego nie posiadam. Czy to ma z tym cos wspolnego? nie bedzie mozliwosci recznej instalacji?

  • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232