Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Zakończyliśmy prace nad grą Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska

Iron SquadZ ulgą informujemy, że zakończyliśmy prace nad grą Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska. Wszystkie powierzone nam zadania zostały wykonane, a ostatnie materiały wysłane do wydawcy dzisiejszego ranka. Obecnie nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki aby wszystko było dobrze i skupić się na kolejnych projektach. Mamy nadzieję, że 20 września, kiedy gra trafi do sklepów, skusicie się na jej wypróbowanie i ocenicie efekty naszych prac.

Jest to już nasz 9 duży oficjalny projekt, jednak jeden z najważniejszych dotychczasowych (o ile nie najważniejszy). Zakres prac, jaki musieliśmy przy nim wykonać był większy niż dotychczas. Naszym głównym zadaniem było przede wszystkim testowanie elementów gry w poszukiwaniu błędów i różnego rodzaju niedopatrzeń, a także tłumaczenie jej na język polski, wykonanie autorunu i materiałów dla tak zwanego gamebooka, czyli książeczki opisującej wirtualny świat. Na koniec tej przygody chcemy gorąco podziękować firmom IMGN.pro oraz SCS Software za zaufanie, jakim nas obdarzyli. A tym, którzy nie wiedzą czym jest Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska polecamy obejrzeć oficjalny zwiastun gry prezentowany na tegorocznych targach GamesCom w Kolonii.


Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska jest dodatkiem do wydanej rok wcześniej wersji podstawowej, którą również tłumaczyliśmy. DLC powiększa mapę świata gry o tereny wschodnie Europy, tj. Czechy, Słowację, Węgry, lecz przede wszystkim Polskę do której dodano aż 8 z 13 nowych miast. Odwzorowaniu ulegną nie tylko najbardziej charakterystyczne punkty wspomnianych miejscowości (jadąc przez Warszawę naszym oczom ukaże się Pałac Kultury i Nauki), lecz także drogi - na południu nowych terenów dominować będą kręte górskie drogi, kiedy w Polsce spotkamy się ze zwężeniami na autostradach, tak charakterystycznymi dla naszego kraju. Gra trafi do sklepów 20 września 2013 roku w cenie 39,99 zł za pośrednictwem firmy IMGN.pro.
2 komentarze
Komentarze
  • SKmedix

    No to czekam aż gra się ukaże ;)

  • ADIN ALMUADIN

    Bardzo mnie to cieszy :D


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.