Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Testujemy i tłumaczymy grę Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska

Iron SquadZ przyjemnością informujemy, że wspólnie z firmą wydawniczą IMGN.pro rozpoczęliśmy testy gry Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska! Jest to projekt oficjalny, wykonywany na zlecenie krajowego dystrybutora, czym wyróżnia się na tle większości, jakie zwykle wykonujemy. Prace naszego zespołu obejmują testowanie gry (całej, nie tylko polskiej wersji językowej), tłumaczenie nowych tekstów oraz stworzenie tak zwanego gamebooka - książeczki, która zostanie wydrukowana i trafi do pudełek z grą.

Spec Ops: The Line - Spolszczenie gry 01Najważniejszym zadaniem są jednak wspomniane testy, gdyż od ich wyniku zależy jakość finalnego produktu. Prace trwają już od kilku tygodni i polegają one na dogłębnym testowaniu wskazanych elementów w poszukiwaniu błędów oraz problemów z działaniem, a następnie zgłaszaniu ich za pomocą specjalnego systemu. To bardzo żmudne zadanie, jednak warto nadmienić, że w testach uczestniczą także osoby z oficjalnej polskiej strony Euro Truck Simulator 2.

Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska jest dodatkiem do wydanej rok wcześniej wersji podstawowej, którą również tłumaczyliśmy. DLC powiększa mapę świata gry o tereny wschodnie Europy, tj. Czechy, Słowację, Węgry, lecz przede wszystkim Polskę do której dodano aż 8 z 13 nowych miast. Odwzorowaniu ulegną nie tylko najbardziej charakterystyczne punkty wspomnianych miejscowości (jadąc przez Warszawę naszym oczom ukaże się Pałac Kultury i Nauki), lecz także drogi - na południu nowych terenów dominować będą kręte górskie drogi, kiedy w Polsce spotkamy się ze zwężeniami na autostradach, tak charakterystycznymi dla naszego kraju. Gra trafi do sklepów 20 września 2013 roku w cenie 39,99 zł za pośrednictwem firmy IMGN.pro.

Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska 01 Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska 02 Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska 03 Euro Truck Simulator 2: Going East - Ekspansja Polska 04
9 komentarzy
Komentarze
 • gluglu

  n/c^^..mam nadzieje,że jakąś tam gratyfikacje za ten projekt dostaniecie, nie zaprzeczajcie ,że za Anne nie dostaliście..także Len nie mydli oczu tym co czekaja na zakończenie pozostałych projektów.

 • Bezi

  Fajnie jak by zrobili w tej grze polskie dziury.

 • 447

  Hehe :) Świetna sprawa :) A tak o ile wiem, to jest różnica między tłumaczeniem Anny, tej gry, a na przykład Borderlands 2. W przypadku pierwszych gier grupa miała pełny kontakt z twórcami, więc w razie jakiś zmian mogli sobie szybko z tym poradzić. A jeśli chodzi o B2, to o ile mi wiadomo nie ma. Więc stąd ta trudność. A czy dostali coś za tłumaczenie, czy nie... Czy to ważne w ogóle? Prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :)

 • gluglu

  No tak, jeżeli nie wiadomo o co chodzi..to chodzi o pieniądze. A co z pozostałymi projektami..poza Borderlands 2? Nie ma kasy ?

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232