Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie FTL: Faster Than Light w opracowaniu

ProjektyPrzez portfolio naszego zespołu przewinęło się już sporo gier z najemnikami w roli głównej, jednak jeszcze żadna z nich nie zawierała samotnych wojowników w kosmicznej wersji. Jeśli takie klimaty was kręcą, to będziecie mieli okazję zagrać w grę FTL: Faster Than Light w polskiej wersji językowej! Ci, którzy regularnie śledzą nasze poczynania na Facebooku oraz w komentarzach na naszej stronie wiedzą zapewne, że prace nad tym projektem trwają już od dłuższego czasu.

W obecnej chwili tłumaczenie tekstów jest już niemalże gotowe i powoli szykujemy się do korekty, a czcionki (których w tej grze niemało) zostały już w całości przygotowane. Przed nami jednak wciąż sporo pracy związanej z teksturami zawierającymi tekst.

FTL: Faster Than Light - Spolszczenie gry 01

FTL: Faster Than Light to turowa gra strategiczna z akcją osadzoną w galaktyce opanowanej przez gigantyczny konflikt zbrojny. Gracz wciela się w najemnika będącego dowódcą statku kosmicznego. A że tego typu praca nie jest usłana różami, podczas jednego z zadań narażamy się dowództwu rebeliantów, które wysyła naszym tropem całą flotę wojenną. FTL nie jest grą akcji. Walki, co prawda, prowadzone są w czasie rzeczywistym, jednak z użyciem aktywnej pauzy, która umożliwia dokładne rozplanowanie swoich działań. Jeśli mieliście już okazję grać w ten tytuł, to wiecie zapewne, że tekst odgrywa w nim dużą rolę, co jest jednym z powodów dla których zdecydowaliśmy się na polonizację. Drugim jest nasza ankieta - FTL był wymieniany w niej niezmiernie często, za co Wam dziękujemy.

A osoby oczekujące informacji o innych projektach i działaniach zespołu Iron Squad prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Mamy za sobą trudny okres, ale powoli nadrabiamy zaległości z nadzieją, że już niedługo wrócimy do pełnej mocy.

FTL: Faster Than Light - Spolszczenie gry 03 FTL: Faster Than Light - Spolszczenie gry 01 FTL: Faster Than Light - Spolszczenie gry 02 FTL: Faster Than Light - Spolszczenie gry 04
26 komentarzy
Komentarze
 • 447

  Powiem szczerze... Naprawdę świetna gra :) Powstanie spolszczenia do Niej będzie zwieńczeniem dzieła :)

 • 925

  Skończcie wreszcie spolszczenia do Torcha II i do Ninjy :D

 • dd

  bierzecie się za nowe spolszczenia zamiast skończyć stare np borderlands2 porażka

 • bartek84

  tez jestem zdania ze najwiecej z Was mogloby skupic sie na Borderlands 2 bo chyba wiecej na to czeka i przynajmniej szzybciej by poszło, bo robiac kilka na raz kazda jest robiona dluzej niz moglaby , pozdrawiam

 • Alkoholik

  Też jestem tego zdania. Zamiast dokończyć spolszczenie do borderlands 2 to bierzecie nowy projekt.

 • Danio237

  A ja się bardzo cieszę że zdecydowaliście się to spolszczyć, czekam. Na pewno jest to lepszy tytuł do spolszczenia niż taki Borderlands 2. ;)
  IronSquad się stara, a wy go jeszcze opieprzacie że chcą robić więcej. Chcecie już Borderlands 2 po polsku? Proszę bardzo, nauczcie się angielskiego i zróbcie to sami.

 • szuru

  Ciekawa gierka, spolszczenie może pomóc niektórym w zapoznaniu się z tą produkcją, jeżeli chodzi o indyki w kosmosie to jednak i tak wolałbym spolszczenie do AI War: Fleet Command ;p

  Mam tylko nadzieję, że kolejny projekt w żaden sposób nie wpływa na czas tłumaczeń pozostałych.
  Pozdrawiam.

 • MefiDt

  Może w końcu udostępnicie te spolszczenie bo piszecie już od 2 miesięcy ze jest w 99% skończone a efektów waszej pracy "ni ma"...

 • smerdojajeczny

  a czego się spodziewać po dyletantach, którzy wszystko robią non-profit i w ramach ,,hobby,,..możecie sobie czekać nawet ruski rok..IS i tak was oleje. Zaproponujcie im jakąś zrzutke, może prace ruszą^^.

 • smerdojajeczny

  Także dalej chwalcie ze efekty Lena i jego nieudaczników, widać jest tutaj paru klakierów..tylko ,że czas weryfikuje te ich zapowieci i obiecanki...zaraz będzie,że mają egzaminy , prace, non profit^^^...skończcie karmić ludzi tym głupimi frazesami..dyletanci i olewacze z IS.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232