Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie Borderlands 2 - garść wyjaśnień

ProjektyPolonizacja gry Borderlands 2 to zdecydowanie najpopularniejszy projekt z tych, nad którymi obecnie pracujemy, jednak do tej pory nie poświęcaliśmy mu wystarczająco dużo uwagi. Wynika to głównie z braku wolnego czasu, ale i faktu, że w ostatnich miesiącach mieliśmy na barkach projekt, który niespodziewanie przerodził się z fanowskiego w oficjalny. Mowa oczywiście o grze Anna, która miała swoją premierę 12 kwietnia. Wiele wskazuje jednak na to, że kolejne tygodnie zdecydowanie staną pod znakiem Borderlands.

Dlaczego to wszystko tak długo trwa? Nie ukrywamy, że największą przeszkodą są liczne problemy techniczne, które wiążą się z ciągłymi aktualizacjami gry. Struktura plików już niejednokrotnie uległa zmianom, a to pociąga za sobą dodatkowe prace, które wcześniej nie były brane pod uwagę. Za prosty przykład mogą posłużyć czcionki: to, co wykonaliśmy już wcześniej, nie działa z najnowszą wersją gry. Z tego powodu nie pokażemy Wam dziś żadnych zdjęć z polskiej wersji, jednak możecie na to liczyć w najbliższej przyszłości. Wówczas możliwa będzie również prezentacja wideo na której zobaczycie polonizację w akcji. Jednak jak już pisaliśmy, wszystko zależy od postępu nad trapiącymi nas problemami, który na obecną chwilę trudno przewidzieć.
Logo Borderlands 2 PL

Jak wiecie, wciąż pracujemy nad dwiema innymi polonizacjami: Torchlight II oraz Mark of the Ninja, jednak teraz to Borderlands 2 jest naszym flagowym projektem. Korzystając z okazji, chcemy przeprosić za brak informacji w ostatnich miesiącach i apelujemy o cierpliwość. Zdążyliśmy zauważyć, że tego ostatniego brakuje wielu fanom tej gry, a to naprawdę nam nie pomaga. My ze swojej strony możemy obiecać, że na kolejne informacje nie będziecie musieli czekać tak długo, jak poprzednio.
107 komentarzy
Komentarze
 • Konrad

  Czekamy z ociekającą śliną z ust! :)

 • Marcus64

  Czekam z niecierpliwosciom, bendzie w co grac

 • slasher

  Tak tak, na pewno BĘDZIE.

 • Critical!

  Yisssssssssss!

 • Axles

  Dziękuję za informację, wiele ona wnosi no bo jak fana gry może nie ucieszyć fakt, że teraz spolszczenie B2 staje się priorytetowym :)
  Powodzenia.

 • Roziu

  Wreszcie info. No i będzie się chciało jeszcze raz przejść.

 • Micosi

  Hej. Super, że będzie spolszczenie. Mam tylko pytanie: czy spolszczenie będzie działało na wersji Steamowej? :)

 • 256

  @Micosi
  Borderlands 2 wyszedł tylko i wyłącznie w wersji Steamowej, więc jest to jedyna wersja na której będzie działało ;D

 • 972

  Zróbcie spolszczenie Borderlands 1 GOTY. Nie wiem po co robicie spolszczenie do Torchlight 2. Skoro gra jest po polsku to po co robić spolszczenie. Gra tera znowu ma aktualizacje. Wątpie żeby ktoś ściągał wasze spolszczenie do TII.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232