Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Aktualizacja spolszczenia Plants vs. Zombies już dziś!

ProjektyNiecały tydzień temu opublikowaliśmy polonizację Plants vs. Zombies, a już wydajemy aktualizację. Poza oczywistymi zmianami, które obejmują poprawki literówek oraz nazw niektórych roślin czy osiągnięć, dodaliśmy ważną funkcję. Jest nią wsparcie dla pozostałych wersji gry, które pochodzą z innego źródła niż Steam. Jednak zanim się ucieszycie, zalecamy przeczytać dalej, z czym to się wiąże.

Niestety, wersje pochodzące z innych źródeł niż Steam dosyć znacząco różnią się od edycji Game of the Year, głównie pod względem systemu plików, co jest powodem braku możliwości pełnego spolszczenia gry. Niewielka część może być po angielsku, lecz, na szczęście, są to mało znaczące teksty. Jeśli chcecie cieszyć się pełnym spolszczeniem Plants vs. Zombies, to niestety musicie zakupić pełną wersję na Steam. Nie jest to duży wydatek, ponieważ gra często pojawia się na promocji, a wówczas można ją nabyć za niecałe 21 zł. Tytuł ten naprawdę na to zasługuje, może wydawać się małą prostą gierką, ale za to z bogatym wnętrzem. Jak na tego typu produkcję, jest zaskakująco zróżnicowana i nie wieje nudą.

Plants vs. Zombies

Cały proces aktualizacji został uproszczony tak bardzo, jak to tylko możliwe, dzięki czemu nie musicie odinstalowywać poprzedniej wersji, zanim przystąpicie do instalowania najnowszej. Spolszczenie Plants vs. Zombies w wersji 1.1 możecie pobrać z poniższej lokalizacji.

Brak komentarzy
Komentarze
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego materiału.
    Możesz być pierwszy!

Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.