Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Anna: Edycja Rozszerzona - Pierwszy zwiastun

ProjektyPrzed kilkoma dniami pisaliśmy, że nasza polonizacja gry Anna ukaże się nieco później z powodu przygotowywanej przez twórców poprawki. Studio Dreampainters Software od początku nie ukrywało, że patch będzie niemałych rozmiarów, ale chyba nikt nie spodziewał się, że ewoluuje on w prawdziwe rozszerzenie. W sieci pojawił się trwający ponad 5 minut zwiastun gry Anna: Edycja Rozszerzona! Na próżno w nim jednak szukać fragmentów z gry, bo główną rolę odgrywa prawdziwy aktor.

Sam filmik jest bardzo klimatyczny i filmowy, jednak nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Wiemy na pewno, że Anna w nowej wersji doczeka się masy poprawek, przebudowanego interfejsu i łamigłówek, nowych elementów środowiska, a nawet rozbudowanej rozgrywki. Na pewno zwiedzimy nowe pomieszczenia starego tartaku - jedno z nich widać na nowych zdjęciach opublikowanych na stronie producenta. Wygląda więc na to, że ta niepozorna gra zdobyła dość sporą popularność (szkoda tylko, że nie w Polsce...). W przeciwnym razie twórcy nie weszliby na drogę darmowych rozszerzeń, bo - jeśli jeszcze nie wiecie - Edycję Rozszerzoną będzie mógł pobrać każdy, kto wcześniej zakupił Annę na Steamie lub w innym systemie elektronicznej dystrybucji. A ta kosztuje niedużo, bo 6,99€, czyli około 30 złotych.


Anna: Edycja Rozszerzona 01 Anna: Edycja Rozszerzona 02 Anna: Edycja Rozszerzona 03 Anna: Edycja Rozszerzona 04
Komentarze
 • :)

  7 euro obecnie :) ja kupiłem na promocji za 1,50 euro ^^

 • Len

  Ja tak samo, było warto :) Szczególnie, że to śmieszna cena jak za tak fajną grę.

 • ARKaM

  Może nawet się skuszę i postraszę kumpli ;]

 • Archi133

  Hej! Spolszczenie do Dead Space 3 by się przydało! If u know what i mean:):)

 • ARKaM

  1: Od takich próśb jest inny dział.
  2: Nie pierwszy o tym piszesz.
  3: Na razie ekipa ma za dużo projektów na głowie.

 • kto

  Nadal utrzymujecie, że wydacie spolszczenie Anna z rozszerzeniem, bo jeśli tak to skoro jest ono takie duże to planowany termin możecie spokojnie przełożyć o rok na przód.

 • Graferowy

  kto, haha :D bardzo prawdopodobne, że tak będzie.

 • ARKaM

  Tak, będzie za 2 lata, 30 lutego o godzinie 12.00 - ustalono taką konkretną datę premiery.
  Komentarze tego typu piszą cwaniaczki, które nie wiedzą nic o projekcie. Aż odechciewa się udostępniania tej pracy. Ot tak. Dla przykładu, że IS to też ludzie, a nie tylko maszynki do robienia spolszczeń. Skoro narzekasz - graj se po angielsku i nie miej przyjemności z tej gry. Tego ci życzę kto. Tobie również Graferowy za wstawianie się za idiotów.

 • Graferowy

  Już pisałem na forum, że jestem wdzięczny Wam za pracę nad spolszczeniem. Gdy będę nagrywał coś z gry to też wstawię adnotację, że spolszczenie wykonała grupa IS i to nie dlatego, żebyście się poczuli lepiej, ale dlatego, że wiem ile w pracy w to włożyliście i wiem, że ja bym nie dał rady. Tylko trochę dystansu też trzeba mieć, tacy wszyscy poważni na tym serwisie.


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.