Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Anna: Edycja Rozszerzona - Pierwszy zwiastun

ProjektyPrzed kilkoma dniami pisaliśmy, że nasza polonizacja gry Anna ukaże się nieco później z powodu przygotowywanej przez twórców poprawki. Studio Dreampainters Software od początku nie ukrywało, że patch będzie niemałych rozmiarów, ale chyba nikt nie spodziewał się, że ewoluuje on w prawdziwe rozszerzenie. W sieci pojawił się trwający ponad 5 minut zwiastun gry Anna: Edycja Rozszerzona! Na próżno w nim jednak szukać fragmentów z gry, bo główną rolę odgrywa prawdziwy aktor.

Sam filmik jest bardzo klimatyczny i filmowy, jednak nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Wiemy na pewno, że Anna w nowej wersji doczeka się masy poprawek, przebudowanego interfejsu i łamigłówek, nowych elementów środowiska, a nawet rozbudowanej rozgrywki. Na pewno zwiedzimy nowe pomieszczenia starego tartaku - jedno z nich widać na nowych zdjęciach opublikowanych na stronie producenta. Wygląda więc na to, że ta niepozorna gra zdobyła dość sporą popularność (szkoda tylko, że nie w Polsce...). W przeciwnym razie twórcy nie weszliby na drogę darmowych rozszerzeń, bo - jeśli jeszcze nie wiecie - Edycję Rozszerzoną będzie mógł pobrać każdy, kto wcześniej zakupił Annę na Steamie lub w innym systemie elektronicznej dystrybucji. A ta kosztuje niedużo, bo 6,99€, czyli około 30 złotych.


Anna: Edycja Rozszerzona 01 Anna: Edycja Rozszerzona 02 Anna: Edycja Rozszerzona 03 Anna: Edycja Rozszerzona 04
9 komentarzy
Komentarze
 • :)

  7 euro obecnie :) ja kupiłem na promocji za 1,50 euro ^^

 • qooboos

  Ja tak samo, było warto :) Szczególnie, że to śmieszna cena jak za tak fajną grę.

 • 698

  Może nawet się skuszę i postraszę kumpli ;]

 • Archi133

  Hej! Spolszczenie do Dead Space 3 by się przydało! If u know what i mean:):)

 • 698

  1: Od takich próśb jest inny dział.
  2: Nie pierwszy o tym piszesz.
  3: Na razie ekipa ma za dużo projektów na głowie.

 • kto

  Nadal utrzymujecie, że wydacie spolszczenie Anna z rozszerzeniem, bo jeśli tak to skoro jest ono takie duże to planowany termin możecie spokojnie przełożyć o rok na przód.

 • Graferowy

  kto, haha :D bardzo prawdopodobne, że tak będzie.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232