Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Co z tą Anną? Ma się dobrze, wiecie?

ProjektyTak, wiemy - już miesiąc temu obiecywaliśmy Wam rychłe wydanie polonizacji gry Anna. Niestety, jak nie męczą nas problemy techniczne czy czysto organizacyjne, to... zmieniamy plany. Tak, jak w tym przypadku. Podjęliśmy trudną decyzję o wstrzymaniu publikacji ze względu na planowaną przez twórców aktualizację gry. Nie wiemy, co dokładnie ma ona zawierać, ale z pewnością będzie rozbudowywała rozgrywkę o dodatkowe elementy. A to oznacza więcej pracy dla naszych tłumaczy.

Oczywiście, moglibyśmy opublikować spolszczenie dla obecnej wersji Anny, jednak na rzeczy jest jeszcze coś. Postanowiliśmy bowiem ulepszyć nasze spolszczenie. O co dokładnie chodzi? Na razie nie chcemy zdradzać szczegółów póki nie rozwiejemy wszelkich wątpliwości, ale fani "Ani" z pewnością będą bardzo zadowoleni. Wiemy, jak te enigmatyczne informacje mogą wyglądać, jednak uwierzcie nam na słowo - naprawdę warto zaczekać odrobinę dłużej. Na pocieszenie dorzucamy cztery nowe zdjęcia z polskiej wersji gry oraz polską wersję zwiastunu. Zachęcamy do oglądania i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.


Anna - Spolszczenie gry 01 Anna - Spolszczenie gry 02 Anna - Spolszczenie gry 03 Anna - Spolszczenie gry 04
14 komentarzy
Komentarze
 • kamil950

  Ulepszyć spolszczenie? Chcecie zrobić polski dubbing? ;)

 • Marshall

  Jakby co jestem za dubbingiem ;)

 • Tom

  Dubbing odpuście :( Robienie go, potrwa kolejne długie miesiące a i tak pewnie będzie kiepski.

 • Daniel

  Zapewne chodzi o tekstury ;)

 • 698

  Nie ma w planach dubbingu :P

 • Jam

  Tylko uważajcie bo każda cierpliwość ma swoje granice i kiedyś się kończy.

 • qooboos

  Jam: I do tego działa w obie strony ;) Nic nie poradzimy na to, doby przedłużyć nie umiemy.

 • Miszczu

  Czyli skoro spolszczenie "Anki" czeka na aktualizację do gry to może by tak przyspieszyć granie... tzn. chciałem powiedzieć testy lingiwstyczne Spec Opsa? :D

 • 278

  Takie komentarze na pewno niczego nie przyspieszą. :)

 • Ile?!

  Ile mozna czekac? I wy chcecie profesjonalnie tlumaczyc gry, jak nie potraficie dotrzymać żadnych terminów?! U mnie w robocie takich do zlecenia nie wzialby nikt! Solidnosc nie jest wasza domena.

 • qooboos

  O Jezu... A czy u ciebie w robocie odróżniają pracę od hobby? Bo w mojej tak.

 • Graferowy

  Ja tak na przyszłosc radzę, aby może nie podawac daty premiery. Nie wiem czy kiedykolwiek wydaliscie cos na czas, ale tylko robicie zludną nadzieję. Jestem Wam wdzięczny za czas poswięcony na tłumaczenia, ale na przyszłosc nie podawajcie kiedy macie zamiar je kończyc, bo i tak to się nie sprawdza.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232