Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Anna - przeprowadziliśmy testy spolszczenia

ProjektyMamy dobrą wiadomość dla fanów gatunku przygodówek, którzy wyczekują polonizacji gry Anna. Udało nam się pokonać większość trudności, które do tej pory skutecznie hamowały wszelkie prace. Nie tracąc czasu przeprowadziliśmy dziś testy spolszczenia. Wprowadziliśmy stosowne poprawki polegające głównie na dostosowywaniu dialogów do kontekstu rozgrywki. Oznacza to, że nieuchronnie zbliżamy się do premiery... choć wciąż nie jesteśmy w stanie podać jej terminu.

Do rozwiązania pozostało jeszcze kilka problemów, między innymi edycja niektórych tekstur z napisami. Nie jest to jednak nic, co uniemożliwiałoby zabawę, dlatego podjęliśmy decyzję, że opublikujemy spolszczenie jeśli zadanie to okaże się zbyt czasochłonne, a stosowne poprawki wprowadzimy w późniejszym terminie. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć - uzupełniliśmy ją o ponad 10 fotek z polskiej wersji językowej gry Anna. Życzymy miłego oglądania i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, a zostanie wam to wynagrodzone.

Anna - Spolszczenie gry 01 Anna - Spolszczenie gry 02 Anna - Spolszczenie gry 03 Anna - Spolszczenie gry 04

Anna to trójwymiarowa gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce Champoluc znajdującej się na północy Włoch. Gracz wciela się w rolę nękanego koszmarami mężczyzny, który postanawia odkryć tajemnicę budynku, nawiedzanego przez tytułową Annę. Co ciekawe, fabuła została oparta na prawdziwej legendzie opowiadanej z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców wioski. Przedstawiona historia jest zawiła i pełna zwrotów akcji, co potęguje mroczny klimat gry.

Anna w polskiej wersji - galeria zdjęć
2 komentarze
Komentarze
  • Grafer

    Czekam z niecierpliwością! Gra zakupiona na steamie i tylko czekam na premierę polonizacji!

  • Frendli93

    Słyszałem, że gra jest dość przeciętna, nie wiem czy znajdę czas by to zagrać ale po premierze spolszczenia postaram się ;)


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.