Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Polonizacja Borderlands 2 bezpieczna

ProjektyMamy dobrą i złą nowinę: zła jest taka, że gra Borderlands 2 najprawdopodobniej nie doczeka się oficjalnej polskiej wersji językowej, a to z kolei oznacza, że nasza polonizacja jest bezpieczna (co jest dobrą wiadomością dla naszego zespołu). Udało nam się nawiązać kontakt z firmą Cenega Poland, dystrybutorem gry na rynku polskim, który poinformował nas, że "na obecną chwilę nie planują lokalizować Borderlands 2". Choć tym stwierdzeniem nie wykluczono, że takie plany nie powstaną w przyszłości, to przynajmniej mamy pewność, że aktualnie żadne prace nie są prowadzone.

Was, jako graczy, ta informacja zapewne zasmuci, jednak nas cieszy z uwagi na rozpoczęty projekt polonizacji. Dzięki temu unikniemy powtórki z Torchlighta II, który w połowie prac niespodziewanie ukazał się w oficjalnej polskiej wersji. Korzystając z okazji, chcemy przeprosić Was za brak informacji odnośnie spolszczenia Borderlands 2. Zapewniamy, że nie ma powodów do niepokoju - prace po prostu trwają. Projekt wciąż jest na etapie tłumaczenia, także na ten temat nie ma co zbyt wiele się rozpisywać.

Spolszczenie gry Borderlands 2

Musicie jednak wiedzieć, że ostatni miesiąc jest trudnym czasem dla naszego zespołu. Prace nad wszystkimi spolszczeniami zwolniły, a w niektórych przypadkach zostały wręcz zablokowane przez nieobecność kluczowych postaci zaangażowanych w dany projekt. Apelujemy o wykazanie zrozumienia - nie pracujemy 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie. Każdy z nas robi to za darmo w swoim prywatnym czasie, zwykle po pracy lub studiach. Do tego dochodzą tak przyziemne sprawy, jak choćby zbliżające się święta, dlatego jeszcze raz prosimy o cierpliwość. O nowościach na pewno Was poinformujemy, więc śledźcie naszą stronę.
Komentarze
 • Xaran

  Proszę Państwa. Jak czytamy w tym niusie grupa ciągle pracuje. Cieszmy się z tego i zamiast ich ochrzaniać napiszcie, że bardzo się cieszycie z ich pracy. Wspierajmy grupę, a nie tylko wypisujecie co Wam się nie podoba.

 • Len

  Pozytywny przekaz w komentarzach to rzecz niespotykana w internecie ;) Dzięki, Xaran.

 • fenfir

  Również wspieram duchem i cieszę się z waszej pracy ;)

 • VanMustafa

  Jesteście Wielcy IronSquad !
  ..a marudy,malkontenci i niemilce zawsze się znajdą ;)
  /tyle z mojej strony.

 • Lamper

  Choć odrobinkę, tyci screen choć z etapem tłumaczeń ;)
  Doczekać się nie mogę!

 • Xaran

  Zawsze do usług :) I jak widać, to nie jestem jedyny :) A przy okazji...
  Lamper: Wiesz jak to się mówi? Nie i koniec z ładnym akcentem na "koniec" :) Czekamy wszyscy razem i tyle. I od teraz komentarze tylko porządne, a nie głupkowate.

 • Jurgen

  Tak rzadko spotykane w tych czasach jak ktoś robi coś dla innych za darmo. Szacun dla całej grupy jak i wspomagających. Naszym sportem narodowym jest marudzenie więc nie ma co się przejmować ciśnieniowcami.
  Pozdro :)

 • ziom

  a wyrobicie się do świąt z tłumaczeniem borderlands 2 ?? Bo kupiłem gierke i nie odpalam bo czekam na spolszczenie.

 • Sali

  ziom: chyba sobie jaja robisz :D :D :D

 • ARKaM

  ziom:
  lepiej zagraj, zostało sporo do zrobienia - w tym roku na pewno się nie wyrobimy.

 • Kowal Essa

  Te pace trochę trwają...

 • Adrian

  Witajcie. Powiedzcie, spolszczenie BL2 chyba już nie uda się Wam zrealizować? Pytam z ciekawości bo nie ma postów w tym temacie więc pewnie zrezygnowaliście? Pozdrawiam!

 • Ami

  Formularze kontaktowe na stronie nie działają, próbowałem na różne maile, i zawsze dostaję "Mail delivery failed" od mkrist@...

 • lejcyn

  mario niech tłumaczą

 • sergio

  I jak Panowie jaki postęp prac ? gdzie jesteście( 1-99% )


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.