Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Dodatki DLC do Borderlands 2 również zostaną przetłumaczone

ProjektyStudio Gearbox Software zapowiedziało w tym tygodniu pierwsze duże DLC do Borderlands 2, które ma wzbogacić świat gry o nowe elementy, postacie czy zadania. Dodatek zatytułowany "Captain Scarlett and Her Pirate's Booty" wprowadzi nową kampanię fabularną, której główną osią będzie grupa piratów stacjonujących na... pustyni. W związku z powtarzającymi się pytaniami, pragniemy uspokoić, że przetłumaczymy zarówno to DLC, jak i wszystkie następne.

Oczywiście, sprawą priorytetową jest przetłumaczenie podstawowej wersji gry. Możemy wam jednak obiecać, że wszystkie dodatki weźmiemy na warsztat. Mniejsze rozszerzenia najprawdopodobniej zostaną uwzględnione już w pierwszej wersji spolszczenia. Większe DLC, o ile takowe się pojawią, zostaną przełożone na język polski i wzbogacą naszą polonizację po zakończeniu prac nad podstawową wersją Borderlands 2. W ten sposób nie dopuścimy do powtórki historii, jaka spotkała pierwszą część serii, do której dodatki po dziś dzień nie doczekały się polskiego przekładu. Jesteście z nami?

Spolszczenie do gry Borderlands 2 - Captain Scarlett and Her Pirate's Booty

Borderlands 2 jest kontynuacją strzelanki RPG wydanej w 2009 roku. Akcja gry po raz kolejny przenosi gracza na planetę Pandora, gdzie jego głównym celem staje się likwidacja Handsome Jacka - samozwańczego dyktatora, który przypisał sobie zasługi bohaterów z pierwszej części gry i wykupił producenta broni, korporację Hyperion. Podobnie jak w "jedynce", tak i w tej części kampanię można przejść w trybie kooperacji z czterema innymi graczami. DLC zatytułowane "Captain Scarlett and Her Pirate's Booty" ukaże się już 16 października w cenie 9,99 dolara, czyli około 30 złotych.
15 komentarzy
Komentarze
 • Junx

  Doskonała wiadomość dla Nas graczy. Powodzenia Panowie :)

 • ArEo

  dzięki jesteście super :)

 • 331

  Wraz z premierą spolszczenia najlepiej, żeby było Machromancer Pack, pozostałe DLC można moim zdaniem śmiało odsunąć na dalszy plan(znaczy się, zająć się nimi po premierze spolszczenia do podstawki), ale jak to zostanie rozwiązane, to już tylko i wyłącznie kwestia IS. I tak odwalacie kawał dobrej roboty. :)

 • viscaelbarca

  yyeeah,nie moge sie doczekac !

 • Nick

  Nie piszcie co będziecie robić, tylko dlaczego wciąż nie ma tego co powinno być.
  Jesli na spolszczenie do tak krótkiej gry jak "Anna" czekam juz tyle czasu, to współczuje tym co bedą czekać na to...
  No ale najłatwiej się pisze co sie będzie robić...najtrudniej zrobić.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232