Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie gry Anna nieco później

ProjektyZapewne już zauważyliście, że spolszczenie gry Anna nie ukazało się we wrześniu, jak obiecaliśmy. Wpłynęły na to problemy techniczne, z jakimi się spotkaliśmy, ale też - czego nie chcemy ukrywać - fakt rozpoczęcia prac nad trzema większymi projektami. Teraz jednak naszym celem jest jak najszybsze zakończenie lokalizacji i wydanie łatki polonizacyjnej. To powinno nastąpić w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale kiedy dokładnie - tego dowiecie się z następnego newsa.

Anna to trójwymiarowa gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce Champoluc znajdującej się na północy Włoch. Gracz wciela się w rolę nękanego koszmarami mężczyzny, który postanawia odkryć tajemnicę budynku, nawiedzanego przez tytułową Annę. Co ciekawe, fabuła została oparta na prawdziwej legendzie opowiadanej z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców wioski. Przedstawiona historia jest zawiła i pełna zwrotów akcji, co potęguje mroczny klimat. Gra trafiła do sprzedaży w wakacje bieżącego roku, także jest to bardzo młoda wiekiem produkcja.

Spolszczenie do gry Anna
3 komentarze
Komentarze
  • Ziomalson

    Dlaczego zanim skończyliście cały projekt pt. "Anna" zajęliście się czymś innym od razu? Nie łatwiej byłoby najpierw wydać jedno spolszczenie, a potem zająć się następnym? Pytam tak z czystej ciekawości ;p

  • qooboos

    Ponieważ "Anna" już dawno wyszła z fazy tłumaczenia, a że większa część zespołu to właśnie tłumacze, to nie mieli co robić. A chętnych cały czas przybywało.

  • Ziomalson

    Okay, dzięki za wyjaśnienie, już wszystko rozumiem :).


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.