Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Serwis TorchlightGame.pl patronem polonizacji Torchlighta II

ProjektyInformacja o rozpoczęciu prac nad polską wersją gry Torchlight II okazała się na tyle niespodziewaną, że szybko zelektryzowała społeczności skupione wokół marki. Jedną z nich jest redakcja strony TorchlightGame.pl, która wyraziła chęć współpracy i obejmie nasz projekt patronatem. Oznacza to mniej więcej tyle, że na łamach ich witryny znajdziecie najświeższe informacje zarówno na temat samej gry, jak i spolszczenia autorstwa IS. Zaglądajcie tam regularnie a kto wie, może już niedługo ujrzycie tam pierwsze zdjęcia z polskiej wersji Torchlighta II?

Spolszczenie do gry Torchlight 2
Przy okazji, chcielibyśmy się pochwalić, że w ciągu tych niespełna dwóch dni od zapowiedzi napisały o nas takie strony, jak Gram.pl, Benchmark.pl, MMORPG.org.pl, Game Exe, Gildia Gier Komputerowych oraz ATOM. Za zainteresowanie i okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!
6 komentarzy
Komentarze
 • Narkoman

  Mam nadzieję, że przez ten projekt nie zaniedbacie pozostałych, jak np. spolszczenie Spec Ops: The Line na które niecierpliwie czekam :)

 • PIKUSP

  Czekam z niecierpliwością^^

 • Marius123404

  To sobie długo poczekacie
  w grze jest kilka tysięcy tekstów
  nawet do gwiazdki się nie wyrobią :D

 • Nite [ATOM]

  Taką inicjatywę trzeba wspierać! :) PS. Odpiszcie mi na maila w sprawie wymiany buttonów. Pisałem przez formularz może nie doszło. Jak coś to nitev1@gmail.com

  Pozdrawiam

 • qooboos

  Narkoman: Torchlight II jest naszym flagowym projektem, ale nie będzie miał większego wpływu na prace nad Spec Ops. To stosunkowo nieduża gra, więc powinniśmy szybko się z tym uwinąć.

 • gruby

  Fajnie ze tyle serwisow okazalo zainteresowanie bo cenega zj%ba*o sprawe:)czekam goraco


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.