Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Powstaje spolszczenie gry Torchlight II!

ProjektyMamy dobrą wiadomość dla fanów RPG-ów - tworzymy polonizację gry Torchlight II! W pracach, które już się rozpoczęły, bierze udział cienislaw, którego możecie kojarzyć za sprawą polonizacji pierwszej części serii wydanej 3 lata temu. Jako prawdziwy specjalista od Torchlighta, będzie zajmował się nadzorem prac oraz sprawami technicznymi. Docelowo w projekt zostanie zaangażowanych kilka osób, które pomogą w jak najszybszym zakończeniu prac i udostępnieniu spolszczenia.

Co prawda, gra zostanie wydana w Polsce przez firmę Cenega Poland, jednak w angielskiej wersji językowej. Tłumaczenie od Iron Squad będzie obejmowało wszystkie teksty z gry, których - zważywszy na fakt, że to przedstawiciel gatunku RPG - jest niemało. Jest to także nasz pierwszy, od dłuższego czasu duży projekt, wymagający dużego nakładu czasu i pracy. Spolszczenie gry Torchlight II tradycyjnie udostępnimy dopiero wówczas, gdy zakończymy wszelkie prace związane z lokalizacją. Póki co jest jednak zbyt wcześnie na przewidywanie jakiegokolwiek terminu.

Spolszczenie do gry Torchlight 2

Torchlight II to klasyczny hack'n'slash czerpiący rozwiązania z kultowej serii Diablo. Historia przedstawiona w grze rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach pokazanych w oryginale. Nieznany sprawca zniszczył tytułowe miasteczko "Torchlight" i wykradł esencję mocy Ordraka - inspiratora wszelkiego zła w pierwszej części gry. Zadaniem gracza jest dopaść złoczyńcę i zapobiec naruszeniu równowagi między żywiołami. W ten sposób gracz po raz pierwszy opuści ciemne podziemia, by zwiedzić rozbudowany, otwarty świat, pełen losowych wydarzeń, wyzwań, interesujących postaci i ze zmiennymi warunkami pogodowymi.

Torchlight 2 - Spolszczenie gry 01 Torchlight 2 - Spolszczenie gry 02 Torchlight 2 - Spolszczenie gry 03 Torchlight 2 - Spolszczenie gry 04
7 komentarzy
Komentarze
 • 208

  Gratuluję dobrego wyboru. Strasznie mi "ciążył" na sercu brak polskiej lokalizacji tej gry. Życzę powodzenia w tłumaczeniu, mam nadzieję że pojawi się jak najszybciej ;)

 • Balcer

  :) Mam nadzieję, że będzie to luźne tłumaczenie i wykażecie się poczuciem humoru.

 • Archi133

  No rewelacja! Czekam z niecierpliwością, angielski to nie problem, ale "Polacy nie gęsi.." Fajnie że jesteście, może uda się wam skończyć na wersję pudełkową 05.10.2012:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym wielkim kawałku dobrej roboty jaką wykonujecie. keep it up!:)

 • Jonasz95

  Weźcie się za Borderlands 2

 • Frendli

  Yeah! Już nie mogę się doczekać by zagrać w TII po Polsku. ;) Dzięki panowie za chęci do tłumaczenia, pozdrawiam!

 • Pyzy

  chyba sie koledzy spóźnili bo już jest oficjalna wersja torchlight II PL włąśnie po aktualizacji ostatniej ukazało sie to moim oczom

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232