Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Zakończyliśmy tłumaczenie gry Anna

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że etap tłumaczenia tekstów z gry Anna został całkowicie zamknięty. W dniu dzisiejszym udało nam się ponadto przeprowadzić korektę, którą również zakończyliśmy. Biorąc pod uwagę fakt, że polskie czcionki zostały wykonane już jakiś czas temu, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że spolszczenie jest już niemal gotowe. Przed nami jeszcze tylko testy polskiej wersji, związane z nimi ostatnie szlify i garść spraw technicznych do rozwiązania.

Zgodnie z obietnicą, spolszczenie gry Anna ukaże się w tym miesiącu. Wciąż jednak nie możemy podać konkretnego terminu. Dokładną datę i pierwsze zdjęcia z polskiej wersji udostępnimy w najbliższym czasie. Póki co, na zachętę wrzuciliśmy zdjęcie z menu głównego gry. Znajdziecie je u dołu tej aktualności.

Anna to trójwymiarowa gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce Champoluc znajdującej się na północy Włoch. Gracz wciela się w rolę nękanego koszmarami mężczyzny, który postanawia odkryć tajemnicę budynku, nawiedzanego przez tytułową Annę. Co ciekawe, fabuła została oparta na prawdziwej legendzie opowiadanej z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców wioski. Przedstawiona historia jest zawiła i pełna zwrotów akcji, co potęguje mroczny klimat. Gra trafiła do sprzedaży zaledwie miesiąc temu, także jest to bardzo młoda wiekiem produkcja.

Spolszczenie do gry Anna
1 komentarz
Komentarze
    Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232