Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Zakończyliśmy tłumaczenie gry Anna

ProjektyZ przyjemnością informujemy, że etap tłumaczenia tekstów z gry Anna został całkowicie zamknięty. W dniu dzisiejszym udało nam się ponadto przeprowadzić korektę, którą również zakończyliśmy. Biorąc pod uwagę fakt, że polskie czcionki zostały wykonane już jakiś czas temu, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że spolszczenie jest już niemal gotowe. Przed nami jeszcze tylko testy polskiej wersji, związane z nimi ostatnie szlify i garść spraw technicznych do rozwiązania.

Zgodnie z obietnicą, spolszczenie gry Anna ukaże się w tym miesiącu. Wciąż jednak nie możemy podać konkretnego terminu. Dokładną datę i pierwsze zdjęcia z polskiej wersji udostępnimy w najbliższym czasie. Póki co, na zachętę wrzuciliśmy zdjęcie z menu głównego gry. Znajdziecie je u dołu tej aktualności.

Anna to trójwymiarowa gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce Champoluc znajdującej się na północy Włoch. Gracz wciela się w rolę nękanego koszmarami mężczyzny, który postanawia odkryć tajemnicę budynku, nawiedzanego przez tytułową Annę. Co ciekawe, fabuła została oparta na prawdziwej legendzie opowiadanej z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców wioski. Przedstawiona historia jest zawiła i pełna zwrotów akcji, co potęguje mroczny klimat. Gra trafiła do sprzedaży zaledwie miesiąc temu, także jest to bardzo młoda wiekiem produkcja.

Spolszczenie do gry Anna
Komentarze
  • fdsgd

    "wrzuciliśmy zdjęcie z menu głównego gry", "Znajdziecie je u dołu tej aktualności"
    Nota za pretensjonalny styl: 10/10. Screen, a nie zdjęcie. News, a nie aktualność.


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.