Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Zakończenie konkursu Plants vs. Zombies

Iron SquadRozpoczęty w połowie miesiąca konkurs Plants vs. Zombies dobiegł końca zgodnie z planem 28 stycznia. Wbrew naszym wcześniejszym obawom, zgłoszenia były dość różnorodne i ciekawe, tak więc mieliśmy z czego wybierać. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że nagrodę w postaci gry Plants vs. Zombies na Steam otrzyma Michał "mwk" Wieczorek, którego propozycje mają ponadto szansę znaleźć się w grze. Dostanie on także dostęp do wersji beta spolszczenia, a jego nazwisko znajdzie się w tzw. creditsach, czyli liście autorów spolszczenia.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapewniamy, że to jeszcze nie koniec. W najbliższych tygodniach będziemy potrzebowali beta-testerów spolszczenia, więc jest szansa, że z grupy osób, które nadesłały zgłoszenia wybierzemy właśnie Ciebie. Pozostałych możemy jedynie zapewnić, że prace trwają, aczkolwiek ostatnio nieco zwolniły - jak to w styczniu bywa. Większość z was zapewne domyśli się o co chodzi. Szczegółowe informacje o postępach podamy już wkrótce.

Plants vs. Zombies - Informacje o spolszczeniu
4 komentarze
Komentarze
 • Manuel Czaszka

  Gratulacje dla zwycięzcy. A dowiemy się jakie słówka zwyciężyły?

 • Slus@CoM

  Ja również gratuluję zwycięzcy. udział w beta-testach jako nagroda pocieszenia... Super! i podczepiam się pod pytanie kolegi powyrzej "jakie słówka zwyciężyły?" Czy dowiemy się dopiero po premierze?

 • 336

  Gratuluję zwycięzcy nagrody i również jestem ciekawy jakie słowa zwyciężyły. Przy okazji spytam się, czy spolszczenie do Magicki zostanie zaktualizowane, ponieważ ostatnio przy aktualizacji gry doszedł nowy Magick: Confuse, którego opis jest po angielsku.

 • cheap car insurance

  Tłumaczenie Confuse pojawi się niedługo na Steamie.


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.