Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Iron Squad na Facebooku

Iron SquadJakkolwiek byśmy się przed tym nie bronili, prawda jest taka, że Facebook z powodzeniem opanowuje coraz to kolejne sfery życia. Większość zespołu Iron Squad to osoby, które nie lubią portali społecznościowych, no ale my w ogóle bywamy dziwni. Zdecydowaliśmy się jednak nie pozostawać w tyle - IS właśnie wylądował na Facebooku! Pod lewym menu pojawił się już przycisk "Lubię to" do wciskania którego serdecznie zachęcamy... no chyba, że nas nie lubicie, wówczas trudno żebyśmy mieli pretensje.

Będziemy tam zamieszczali najnowsze informacje dotyczące naszych spolszczeń, lecz oczywiście z większym luzem. Nie obędzie się także bez około tematycznych wpisów z dobrym humorem lub na tematy polonizacji innych grup/osób czy też naszych prywatnych spostrzeżeń na otaczające nas wydarzenia. Obecnie profilem zarządzają dwie osoby, z czego jedna jest kobietą (a wierzcie nam - wiele na scenie niekomercyjnych lokalizacji ich nie ma), lecz docelowo dostęp będzie miało co najmniej kilku członków zespołu Iron Squad, zatem możecie spodziewać się wielu ciekawych i różnorodnych wpisów.

Dla was to z kolei doskonałe źródło nowości na temat spolszczeń, zaraz obok naszego newslettera, kanału RSS i konta na YouTube do korzystania z których również zachęcamy. Mamy nadzieję, że ten krok pozwoli nam na jeszcze lepsze dotarcie do graczy, zarówno tych "hardkorowych" jak i "niedzielnych". Nie będzie bowiem odkryciem, jeśli powiemy, że robimy to wszystko dla Was.


Zobacz profil Iron Squad na Facebooku
1 komentarz
Komentarze
  • 263

    No tak...dzisiaj wszyscy muszą być nowocześni i mieć swoje konta na "fejsie" cieszę się tylko, że będziecie informować tam o etapach pracy nad spolszczeniami.


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.