Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Premiera polskiej wersji JA2: Vietnam SOG '69 !

ProjektyTen dzień z pewnością zapadnie w pamięci niejednemu polskiemu fanowi serii Jagged Alliance. Drugi projekt grupy Iron Squad po świętującym sukcesy JA2: Urban Chaos PL, właśnie teraz wyszedł na światło dzienne. Mowa oczywiście o polskiej wersji moda JA2: Vietnam SOG '69!

Do tego dnia dążyliśmy przez ostatnie 10 miesięcy, projekt był realizowany w najtrudniejszym okresie dla grupy ale co najważniejsze - udało się. Jesteśmy przekonani co do tego iż to spolszczenie będzie zawierało mniej błędów niż poprzednie. W obecnej chwili całość zajmuje 4.5MB i oprócz spolszczenia zawiera także oficjalne łatki do gry oraz nasze autorskie. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że spolszczenie na pewno nie jest doskonałe, dlatego na naszym oficjalnym forum utworzyliśmy dział Zgłaszanie błędów, w którym możecie zgłosić napotkane błędy i przyczynić się do lepszej jakości projektu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które nam pomagały oraz szczególnie stronie Jagged Alliance Center, która przez cały ten czas była dla nas wsparciem. Dziękujemy.

Oficjalna część zakończone więc cóż nam pozostaje jak tylko... ściagać i grać! :D Spolszczenie możecie pobrać z linka podanego na dole newsa. Bawcie się dobrze i trzymajcie kciuki za nasze kolejne projekty!Polska wersja JA2: Vietnam SOG '69
POBIERZ PLIK!


JA2: Vietnam SOG '69 PL - Dyskusja na forum
2 komentarze
Komentarze
  • firefox

    JeeeEEeee Nareszcie ! :P

  • qooboos

    A ja się tak nie cieszę bo bym jeszcze poprawił parę rzeczy :] No ale wtedy tłum rozszalałych fanów JA by mnie stratowal :D


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.