Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

6 lat temu powstał Iron Squad!

Iron Squad30 grudnia 2004 roku w godzinach popołudniowych oficjalnie rozpoczęto prace nad pierwszą polonizacją. Właśnie mija szósty rok od tamtego wydarzenia, a Iron Squad jak się trzymał, tak się trzyma nadal. Przez ten czas środowisko amatorskich tłumaczeń zmieniło się niewiele, lecz nasz zespół przeszedł prawdziwą transformację. Przede wszystkim, nie ograniczamy się już do jednej serii gier, ani do jednego gatunku - tłumaczymy to, co uznamy za warte chwili uwagi.

Jednakże, za największy sukces, co zrozumiałe, uznajemy poczynienie pierwszych kroków w kierunku polonizacji, które trafiają wprost na półki sklepowe. To była dla nas ogromna frajda, ale przede wszystkim doświadczenie, które już przynosi spodziewane efekty i otwiera nam dalszą drogę w kierunku tego, co robić lubimy. A co z projektami, które prowadzimy obecnie? Cisza, która ogarnęła naszą stronę wynika z chęci ukończenia tego, co już zdążyliśmy zacząć. Spolszczenia PT Boats i ArmA II: Cold War Rearmed 2 powstają już wystarczająco długo, a większość zespołu zaangażowana jest w prace nad Aion: The Tower of Eternity - to łącznie 3 projekty, które chcemy zakończyć tak szybko, jak to tylko możliwe. W styczniu zamieścimy raport z postępów prac - każdego projektu z osobna - więc czekajcie cierpliwie.

A tymczasem chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat naszej grupy. Zarówno rocznice jak i końcówka roku to czas podsumowań, ale tym razem wyjątkowo zapraszamy Was do udziału w ankiecie, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Pytania dotyczą głównie naszego zespołu oraz projektów, które zakończyliśmy. Najważniejsze jest jednak pytanie numer jeden - możecie sami wskazać grę, którą powinniśmy spolszczyć! Weźcie udział w głosowaniu, a kto wie, może następny projekt sami wybierzecie?

Brak komentarzy
Komentarze
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego materiału.
    Możesz być pierwszy!

Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.