Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Napisy do filmu "Damnatus" gotowe do pobrania!

ProjektyW III kwartale ubiegłego roku spróbowaliśmy czegoś nowego, tj. polonizacji gier z poza serii Jagged Alliance, to i teraz spróbujemy. Na swoim koncie mamy tłumaczenie dwóch programów z języka niemieckiego, a dziś do niestandardowych projektów IS dołączy kolejny, tym razem... napisy do filmu. Ich autorem jest Piotr "Thanatos" Borecki odpowiedzialny za całość tłumaczenia. Rzecz tyczy się filmu Damnatus, którego tytuł większości może i nic nie powie ale za to fanom serii gier Warhammer - bardzo wiele.

Damnatus: Der Feind Im Innern (Damnatus: Wewnętrzny Wróg) to niekomercyjny, niskobudżetowy film, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Warhammer 40.000. Głównymi bohaterami filmu jest oddział najemników wynajętych przez Inkwizycję w celu zbadania dziwnego kultu na planecie Sancta Heroica. Misja miała być prosta, dość standardowa, jednak szybko okazuje się, że nic nie jest tym, czym się wydaje...

Film został nakręcony "przez fanów dla fanów". Jego twórcy początkowo cieszyli się pełnym poparciem Games Workshop (właściciela praw do marki Warhammer). Lecz mimo to, pod koniec prac GW wycofało się ze wsparcia z powodu różnic w brytyjskim i niemieckim prawie dot. własności intelektualnej. W 2007 film jednak został opublikowany w internecie, razem z niemieckimi i angielskimi napisami. A teraz, dzięki ciężkiej pracy Thanatosa z Iron Squad (odpowiedzialnego za tłumaczenie od pierwszego wiersza po ostatni), mogą się z nim zapoznać również i polscy fani "Młotka". Polskie napisy możecie pobrać z tej lokalizacji.

Damnatus PL - 01 Damnatus PL - 02 Damnatus PL - 03 Damnatus PL - 04 Damnatus PL - 05

Damnatus - Pobierz polskie napisy
Brak komentarzy
Komentarze
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego materiału.
    Możesz być pierwszy!

Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.