Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

IS Site - Oficjalna strona grupy startuje!

Iron SquadNo i nareszcie stało się. Zapowiadana od ponad roku oficjalna strona grupy Iron Squad została otwarta! Według wcześniejszych zapowiedzi na stronie znajdują się wszelkie informacje o grupie, takie jak opis zespołu, historia, skład itp. Oprócz tego informacje o naszych wszystkich projektach, tych starych i tych, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Specjalne podziękowania należą się dla Moteela za stworzenie świetnego szablonu (koniecznie wypowiedzcie się o nim na forum).

Lecz tym na co wszyscy z pewnością najbardziej czekali są poradniki dotyczące tworzenia modyfikacji, zarówno na podstawie JA2/JA2UB jak i tych na 1.13. W obecnej chwili znajduje się tutaj 13 poradników, zdajemy sobie sprawę iż nie jest to liczba oszałamiająca dlatego w najbliższych dniach możecie spodziewać się nowych. A może wy macie bądź chcecie napisać jakieś poradniki i sprawić by służyły pomocą innym fanom? Nic trudnego, wystarczy, że wyślesz go nam za pomocą funkcji Dodaj na lewym menu bądź przez zakładkę Kontakt.

Zapraszamy także do rejestracji oraz głosowania w sondzie po prawej stronie, a także do wypowiadania się nt witryny na naszym forum.
3 komentarze
Komentarze
 • firefox

  Jupiii...nareszcie strona IS otwarta xD
  super wygląd, terść i wogóle wszytko :D (Kononowicz:P)
  no to koniec mojej wyczerpującej wypowiedzi B)

 • Suicidegirl

  No, ale mam nadzieję, że jeszcze nie zamierzają nic likwidować ;]

 • PeseiK

  Strona zajefajna, bez dwóch zdań. ;) Warto było czekać


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.