Projekty »

The Inner World - Spolszczenie

The Inner World

Premiera polonizacji 2013
Premiera gry 18 lipca 2013
Producent Studio Fizbin
Wydawca PL Brak
Prace w toku

The Inner World to jeden z nielicznych przedstawicieli gatunku gier przygodowych, jakie mieliśmy okazję tłumaczyć w zespole Iron Squad. To bardzo niepozorna gra, która wciąga niemiłosiernie i wyróżnia się wspaniałym klimatem. Tym ostatnim przypomina nam zresztą kultowe już Machinarium, więc jeśli lubicie takie klimaty, to lokalizowana przez nas pozycja jest zdecydowanie godna polecenia. Prace prowadzone są od końca września i oceniamy, że nie potrwają zbyt długo, jednak wstrzymamy się od ocen.

The Inner World to dwuwymiarowa przygodówka point'n'click o niecodziennym klimacie. Akcja została osadzona w dziwacznej krainie Aposia, znajdującej się głęboko pod powierzchnią Ziemi. Jej istnienie uzależnione jest od tryskających z trzech fontann boskich wiatrów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Jednak z nieznanych przyczyn fontanny wysychają jedna po drugiej. I tu do działania przystępuje główny bohater - Robert, nowicjusz w centrum ds. nieoczekiwanych zdarzeń. Zadaniem gracza jest eksplorowanie lokacji i rozwiązywanie licznych zagadek, których rozwiązanie wymaga umiejętności logicznego myślenia. Podczas rozgrywki nie zabraknie pełnej niespodziewanych zdarzeń opowieści, wielu dziwacznych postaci, świetnego klimatu i sporej dawki humoru. Cechą, która wyróżnia The Inner World spośród innych przedstawicieli tego gatunku, jest humor. Gwarantujemy, że niejednokrotnie uśmiejecie się podczas rozgrywki.

Gdzie kupić?
Gra The Inner World nie została wydana w naszym kraju, jednak można już zakupić w systemie elektronicznej dystrybucji Steam.

The Inner World - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 The Inner World - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 The Inner World - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 The Inner World - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
5 komentarzy
Komentarze
 • Oski918

  Kiedy można spodziewać się premiery spolszczenia? :)

 • qooboos

  Za jakiś czas będzie news na stronie głównej w tej sprawie. Trudno jednak ocenić czy będzie to kilka dni, tydzień czy więcej.

 • rayhead

  LOL. Techland w marcu wydał w polskiej wersji pudełkowej. Tak więc rozumiem, że prace zostały dawno wstrzymane? ;) (No chyba, że Techland nawiązał współpracę i to wasze spolszczenie tam jest)

 • qooboos

  rayhead: W trakcie prowadzenia prac nad polonizacją, Techland poinformował nas, że oni już to zrobili (jeszcze przed oficjalną zapowiedzią). Także nie było sensu kontynuować czegoś, co już ktoś przetłumaczył i miał zamiar niedługo wydać. Prace anulowaliśmy.

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232