Projekty »

Splatter - polska wersja

Splatter

Premiera polonizacji 2013
Premiera gry 19 czerwca 2013
Producent Dreamworlds
Wydawca PL Brak
Prace w toku

Prace nad polską wersją gry Splatter prowadzone były we współpracy z twórcami, firmą Dreamworlds, na czym najmocniej zyskają gracze. Oznacza to bowiem, że nie będzie konieczne pobierane oddzielnej nakładki językowej, ponieważ znajdzie się ona w grze jako jeden z siedmiu języków do wyboru. Projekt jest na tyle niewielki, że wzięły w nim udział zaledwie dwie osoby z zespołu. Swoim zakresem polonizacja obejmuje tłumaczenie wszystkich tekstów zawartych w grze.

Splatter to dwuwymiarowa gra niezależna czerpiąca najlepsze rozwiązania z klasycznego Alien Breeda wydanego w 1993 roku. Fabuła opowiada historię znudzonego życiem Maxa, którego los odmienia się w chwili inwazji obcej rasy. Wówczas rozpoczyna się walka o przetrwanie na kilkunastu poziomach wypełnionych zombie, cyborgami i różnego rodzaju robactwem. Kampanię można zaliczać samotnie, jak i poprzez lokalny tryb multiplayer czy kooperację. Akcję ukazano z lotu ptaka, dzięki czemu gra łączy w sobie old-schoolowość z nowoczesną oprawą, bazującą na zaawansowanej grze świateł i cieni.

Steam Greenlight - głosuj na Splattera!
Splatter walczy na Steam Greenlight o miejsce w systemie elektronicznej dystrybucji. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do głosowania. Pamiętajcie - każdy głos się liczy!


Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 04
242 komentarzy
Komentarze
  • SomeCustomInjectedHeader:injected_by_wvs

    20

  • -1' OR 2+695-695-1=0+0+0+1 --

    20

  • ';print(md5(acunetix_wvs_security_test));$a='

    20

  • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232